FOI diplomski studiji

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku objavljujemo konačne rang liste za upis u prvu godinu Diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i diplomskih studija informatike.

21.09.2021, 16:04
Mirkofon u dvorani

Dana 05. listopada 2021. godine u sklopu redovite nastave na Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 12:15 sati bit će održano nastupno predavanje dr. sc. Matije Novaka na temu „Refaktoriranje programskog koda“.

21.09.2021, 09:23
Pisanje na računalu

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto radno mjesto MLADI ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK na projektu „IRI-CSTI - Razvoj CSTI platforme za dohvat i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka“ na određeno vrijeme od 3 mjeseca uz mogućnost zapošljavanja do kraja projekta (30.06.2023.) u Centru za forenziku, biometriju i privatnost, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Ena Barčić.

21.09.2021, 09:07
Stol računalo svjetiljka

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijskih i komunikacijskih znanosti, za grupu predmeta vezanih uz poslovne procese, programsku podršku poslovanju i digitalnu transformaciju na Katedri za organizaciju, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 15. srpnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Igor Pihir.

21.09.2021, 08:46
Pisanje na računalu

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijskih i komunikacijskih znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programiranje i dizajn programskih proizvoda na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 15. srpnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Mario Konecki.

21.09.2021, 08:45
Pisanje dokumenta

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz organizaciju, menadžment i organizacijsko ponašanje na Katedri za organizaciju, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 15. srpnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Ivan Malbašić.

21.09.2021, 08:43
Stol računalo svjetiljka

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poduzetništvo na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 16. rujna 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Tamara Šmaguc.

21.09.2021, 08:41
Pisanje na računalu

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz financije na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 16. rujna 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Ivana Đunđek Kokotec.

21.09.2021, 08:39
Natječaj potpis

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programsko inženjerstvo, poslovne informacijske sustave i zemljopisne informacijske sustave na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 16. rujna 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Marko Mijač.

21.09.2021, 08:37
Upute nastava 2021./2022.

Poštovane studentice i studenti donosimo vam upute za organizaciju i provođenje nastave za studente na Fakultetu organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. godine 2021./2022. koje možete pročitati ovdje. U zimskom semestru ak. godine 2021./2022. nastava će se provoditi hibridno.