Fakultet organizacije i informatike Vam predstavlja izložbu pod nazivom 'Što se krije u spremištima Knjižnice FOI-ja?' autora Ladislava Cvetka, Ljiljane Hajdin i Bernarde Kos. Izložbom se obilježava 60. godišnjica od osnutka FOI-ja (nekadašnja Viša ekonomska škola) i knjižnice u sastavu. Izložbu možete pogledati ovdje.

18.01.2022, 10:11
javna nabava

Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje Poziv na dostavu ponude u postupku nabave opreme za centralni laboratorij za potrebe projekta "EDU4GAMES". Rok za dostavu ponuda je 21. siječnja 2022. do 10:00 sati.

17.01.2022, 13:54

Zakoračili smo u 2022. godinu – godinu u kojoj Fakultet organizacije i informatike obilježava svoju veliku 60. godišnjicu postojanja, ali ujedno i 48. godišnjicu od osnivanja. Više pročitajte u nastavku.

17.01.2022, 11:59

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 21. siječnja 2022. godine s početkom u 10:00 sati.

Poštovane studentice i studenti, otvorene su prijave za STEM GAMES 2022 arene znanja. Više detalja pročitajte u nastavku.

Ured za studente s invaliditetom FOI-ja organizira radionicu za studente pod nazivom Od ideje do poduzetništva. Više detalja nalazi se u nastavku.

13.01.2022, 12:05

Predstavnici tvrtke SICK, jednog od vodećih globalnih proizvođača industrijskih senzora, a koja je nedavno preuzela MOBILISIS, jednu od najvećih i najjačih IT tvrtki u Varaždinu, posjetili su u srijedu, 12. siječnja 2022. Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu, gdje su im predstavljeni studijski programi, kao i svi razvojni dosezi ove obrazovne institucije. Naime, FOI predstavlja jedan od najvažnijih faktora u dosadašnjem, ali i u daljnjem razvoju spomenutih tvrtki, obzirom na činjenicu da se većina stručnjaka u razvoju inteligentnih prometnih sustava obrazuje upravo na FOI-jevim studijskim programima, a neizostavan dio također su i ekonomski stručnjaci koji čine važnu sponu između razvoja i distribucije proizvoda do krajnjih korisnika iz cijelog svijeta.

13.01.2022, 10:17

Centar Sunce od 1. siječnja do 31. prosinca 2022. godine provodi novi projekt „JA MOGU, JA HOĆU – edukacija i osposobljavanje“ koji financira Središnji državni ured za demografiju i mlade. Partner na projektu je Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu, a priključiti se mogu i volonteri Fakulteta organizacije i informatike.

13.01.2022, 09:26

Pozivamo Vas da se pridružite akciji Knjižnice FOI-ja u prikupljanju plastičnih čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma (UOLL). Akcija se provodi na području cijele Republike Hrvatske i nema vremenskog ograničenja. Knjižnica FOI-ja akciji se priključila početkom listopada 2021. godine. Cilj akcije je na ekološki prihvatljiv način, odvajanjem otpada i zaštitom okoliša, prikupiti novac koji se koristi u svrhu liječenja oboljelih, omogućavanja boravka obitelji u blizini mjesta liječenja te financiranje potrebnih lijekova. Akcija omogućava i brži povratak oboljelih u normalan život, budući da su u dugotrajnoj rehabilitaciji nakon transplantacije. Kako sudjelovati?

12.01.2022, 10:48

Izdavač Bentham Science omogućio je hrvatskoj akademskoj i znanstvenoj zajednici probni pristup svojim zbirkama e-knjiga i e-časopisa s područja prirodnih i tehničkih znanosti te područja biomedicine.

Zbirkama možete pristupiti na poveznici http://www.eurekaselect.com/ i odabrati „Publikacije“.

12.01.2022, 09:56