Natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike i Sveučilišta u Zagrebu Ekonomskog fakulteta, u akademskoj godini 2024./2025.

Objava doktorskog rada Antonele Čižmešija

Objavljen je doktorski rad Antonele Čižmešija, studentice doktorskog studija Informacijske znanosti.

16.02.2024, 12:12
Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL u subotu, 25. studenoga 2023., održane su dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Dunja Dobrinić, koja je 13. siječnja 2023. obranila doktorski rad na temu Utjecaj digitalne zrelosti, konkurentskih prioriteta i stilova odlučivanja na namjeru prihvaćanja digitalnih tehnologija u mikro i malim organizacijama. Diplomu joj je, uz rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, uručila i dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa.

30. radionica za doktorande FOI-ja u znaku igrifikacije u znanosti

U petak, 6. listopada 2023. s početkom u 14:00 sati održana je 30. radionica za doktorande. Radionica je započela zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom Igrifikacija kroz primjere iz znanosti i obrazovanja, koje je održao dr. sc. Bogdan Okreša Đurić (Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike). Nakon pozvanog predavanja dvoje doktoranada prezentiralo je svoje istraživačke ideje.

Najava 30. radionice za doktorande FOI-ja

U petak, 6. listopada 2023. s početkom u 14:00 sati održat će se 30. radionica za doktorande putem BBB sustava. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom „Igrifikacija kroz primjere iz znanosti i obrazovanja“ koje će održati dr. sc. Bogdan Okreša Đurić (Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike). Nakon pozvanog predavanja, doktorandice i doktorandi će prezentirati svoje istraživačke ideje.

Objava doktorskog rada mr. sc. Marine Jurčić

Objavljen je doktorski rad mr. sc. Marine Jurčić, studentice doktorskog studija Informacijske znanosti.

15.09.2023, 08:36
Javni razgovor – Stela Mravak

U utorak, 11. srpnja 2023. godine, pristupnica Stela Mravak ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

19.06.2023, 10:16
Obrana doktorskog rada – Alen Kišić

U ponedjeljak, 12. lipnja 2023. godine, Alen Kišić branit će svoj doktorski rad.

09.05.2023, 08:56
Objava doktorskog rada Aleksandra Hatzivelkosa

Objavljen je doktorski rad Aleksandra Hatzivelkosa, studenta doktorskog studija Informacijske znanosti.

04.05.2023, 08:28
Objava doktorskog rada Alena Kišića

Objavljen je doktorski rad Alena Kišića, studenta doktorskog studija Informacijske znanosti.

24.04.2023, 09:56