Pozivamo studentice i studente zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo (preko programa Erasmus+) na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u četvrtak, 15. studenoga 2018. u 12 sati u Fakultetskoj vijećnici (FOI 1, 3. kat).

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u ŠVICARSKOJ za RAZVOJ DIGITALNIH VJEŠTINA (tzv. „TRAINEESHIP IN DIGITAL SKILLS”) u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 1. veljače do 30. rujna 2019.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo 2. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 2. siječnja do 30. rujna 2019. Rok za prijave je 28. studenoga 2018.

U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

Objavljen je natječaj za stipendiju Zaklade Naumann-Etienne za diplomski studij na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech), a rok za prijavu je 19. listopada 2018.

Obavještavamo studente FOI-ja kako će Sveučilište u Zagrebu krajem listopada ili početkom studenoga objaviti natječaj za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu. Natječaj će biti namijenjen studentima koji žele ići na praksu u 2019. godini, odnosno u ljetnom semestru akademske godine 2018./19, a bit će otvoren 2-3 tjedna.

Partnersko sveučilište iz Amsterdama Hogeschool van Amsterdam (HvA) organizira hackaton u razdoblju od 15. do 17. studenog 2018. godine.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2018./19. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Želiš steći međunarodna poznanstva i družiti se s mladim ljudima koji nisu iz Hrvatske? Rado pomažeš drugima kad si u prilici? Dobro bi ti došlo „brušenje“ engleskog jezika? Evo prilike! Prijavi se i postani Student Buddy inozemnim studentima koji dolaze na FOI na razmjenu.