Objavljen je izmijenjeni raspored kolokvija u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. za preddiplomske i diplomske studije. Moguće su izmjene termina i načina odvijanja kolokvija s obzirom na razvoj epidemiološke situacije te vas molimo da pratite stranice Fakulteta i informacije vaših nastavnika u sustavu za e-učenje.

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 16. studenog do 29. studenog 2020. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).

Raspisan je Javni natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba studentima s invaliditetom te Javni natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba studentima s invaliditetom poslijediplomskih studija za akademsku godinu 2020./2021. Rok prijave je 04. prosinca 2020.

05.11.2020, 19:20

Nastava na Fakultetu na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju (Varaždin i studijski centri) u razdoblju od 2. studenog do 15. studenog 2020. će se izvoditi na daljinu u potpunosti (scenarij C).

S obzirom da su fakulteti dužni broj slučajeva zaraze i samoizolacije svakodnevno prijaviti Sveučilištu, molimo studente da nas redovito informiraju i dostavljaju podatke. Studenti koji imaju pozitivan nalaz na virus SARS-CoV-2 šalju potvrdu liječnika ili sken pozitivnog nalaza, a studenti kojima je propisana mjera samoizolacije potvrdu liječnika prodekanici za nastavu i studente prof. dr. sc. Sandri Lovrenčić na mail sandra.lovrencic@foi.unizg.hr. Sveučilištu se šalje samo broj studenata i ne šalju se osobni podaci.

Poštovane brucošice i brucoši, kako bismo vam olakšali praćenje online nastave, FOI je ove godine pripremio e-predmet Vodič kroz FOI, koji se nalazi u sustavu za e-učenje Moodle, a kojem možete pristupiti sa svojim AAI@Edu pristupnim podacima.

Predmet „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ dostupan je za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

Tvrtka HSM Informatika dodjeljuje dvije stipendije za mlade s invaliditetom. Više informacija pročitajte u nastavku.

Poštovane studentice i studenti, na ovoj poveznici možete pronaći prezentaciju o oblicima podrške za studente koje pruža sveučilišni Ured za studente.

14.09.2020, 15:51

Poštovane kolegice i kolege! U gradu Zagrebu postoji mogućnost korištenja ZET prilagođenog prijevoza za osobe s invaliditetom tijekom ak. godine 2021./21.

14.09.2020, 15:45