Stipendije su namijenjene za preddiplomski, diplomski i poslijediplomski istraživački studij te stručni studij i stručno usavršavanje na višim školama. Rok za prijavu je 8. lipnja 2018.

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu u području IT-a u razdoblju od 2. do 20. srpnja 2018. godine.

Otvorene su prijave za Hubert H. Humphrey program stipendiranja, za ak. godinu 2019./20. Rok za prijavu je do 12. svibnja 2018. godine.

13.04.2018, 15:32

Nacionalni program stipendiranja Slovačke Republike (“The National Scholarship Programme of the Slovak Republic” – NSP) podupire mobilnosti studenata, doktorskih studenata, sveučilišnih nastavnika, istraživača i umjetnika. Rok za prijavu je 30. travnja 2018. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencija za mobilnost i programe Europske unije i Veleposlanstvo Francuske Republike u Republici Hrvatskoj objavljuju Natječaj za dodjelu stipendija Vlade Francuske Republike.

13.03.2018, 08:34

Za potrebe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti, koje od akademske godine 2017./2018. dodjeljuje Ministarstvo znanosti i obrazovanja, obavještavamo Vas kako će danas biti upućeni prvi e-mailovi onim studentima koje je Ministarstvo identificiralo kao redovite studente na studijskim programima u STEM područjima znanosti.

03.11.2017, 15:49

Na temelju Odluke Senata sa sjednice održane 14. veljače 2017. godine, Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2016./2017.

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij (Master's degree) u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti. Rok za prijavu je 31. listopada 2016.

Sveučilište u Zagrebu tradicionalno svake godine dodjeljuje stipendije svojim najboljim redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija. U ponedjeljak, 25. travna 2016. godine održana je svečana podjela stipendija najboljim studentima Sveučilišta među kojima i sedam studenata Fakulteta organizacije i informatike.

26.04.2016, 14:50