intership Njemačka plakat

Njemačka gospodarska komora objavila je natječaj za studentsku praksu, za studente iz zemalja Zapadnog Balkana pod nazivom „Internship Programme of German Business for the countries of the Western Balkans 2022“, u trajanju od 3 do 6 mjeseci. Prijave traju do 16. studenog 2021. godine, a praksa započinje 1. srpnja 2022. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo je Natječaj za dodjelu 10.000 državnih stipendija za akademsku godinu 2021./2022. (sukladno osiguranim sredstvima u Državnome proračunu i sredstvima osiguranim u Europskome socijalnom fondu u sklopu Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“) redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj te Natječaj za dodjelu 400 državnih stipendija za posebne skupine studenata za akademsku godinu 2021./2022. redovitim studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj

studentska razmjena SAD, Hong Kong, Tajvan, Rusija

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od četiri različite partnerske insitutcije Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je 3. rujna 2021.

Fakultet organizacije i informatike zajedno sa Gradom Križevci i partnerskim poduzećem ecx.io osigurao je stipendije za pokrivanje troškova školarine za 3 najbolja studenta koji upišu stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u Križevcima i za 3 najbolja studenta koji upišu stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u Sisku.

17.07.2021, 14:39
ecx.io logo

S ciljem podrške mladima u potresom pogođenom području digitalna agencija ecx.io, koja posluje u sklopu IBM iX grupacije, u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu odlučila je stipendirati školarinu za čak tri brucoša/ice koji/e će u akademskoj godini 2021./22. upisati stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u stručnom centru Sisak.

16.06.2021, 09:03

Odlukom Senata Sveučilišta u Zagrebu, sa sjednice održane 18. svibnja 2021. objavljen je Natječaj za za dodjelu 56 neiskorištenih stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu stradalima u potresima tijekom 2020. godine.

Obavještavamo studente FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u ljetnom semestru ak. godine 2021./22. Rok za prijavu je 7. lipnja 2021. godine.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od pet različitih partnerskih institucija UNIZG-a. Rok za prijave: 23. ožujka 2021.

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.