Fakultet organizacije i informatike zajedno sa Gradom Križevci i partnerskim poduzećem ecx.io osigurao je stipendije za pokrivanje troškova školarine za 3 najbolja studenta koji upišu stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u Križevcima i za 3 najbolja studenta koji upišu stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u Sisku.

17.07.2021, 14:39
ecx.io logo

S ciljem podrške mladima u potresom pogođenom području digitalna agencija ecx.io, koja posluje u sklopu IBM iX grupacije, u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu odlučila je stipendirati školarinu za čak tri brucoša/ice koji/e će u akademskoj godini 2021./22. upisati stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) u stručnom centru Sisak.

16.06.2021, 09:03

Odlukom Senata Sveučilišta u Zagrebu, sa sjednice održane 18. svibnja 2021. objavljen je Natječaj za za dodjelu 56 neiskorištenih stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu stradalima u potresima tijekom 2020. godine.

Obavještavamo studente FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u ljetnom semestru ak. godine 2021./22. Rok za prijavu je 7. lipnja 2021. godine.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od pet različitih partnerskih institucija UNIZG-a. Rok za prijave: 23. ožujka 2021.

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.

Ovim putem obavještavamo studentice i studente FOI-ja o mogućnosti obavljanja Erasmus+ stručne prakse u Međunarodnom centru (International Center) na Sveučilištu u Bergenu, Norveška. Rok za prijavu je 1. siječnja 2021.

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.