Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je otvoren do 30. rujna 2019. godine.

S ponosom želimo najaviti da će se 30th Central European Conference on Information and Intelligent Systems (CECIIS) održati od 2. do 4. listopada 2019. godine na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu.

15.06.2019, 12:10

O mogućnostima suradnje sa Sveučilištem Cincinnati / University of Cincinnati, UC, OH, SAD na informativnom sastanku u utorak, 4. lipnja 2019., na FOI-ju je govorila doc. dr. sc. Whitney Westrich sa spomenutog Sveučilišta.

U hotelu Ambasador u Opatiji danas je svečano otvorena međunarodna znanstvena konferencija Economics of Digital Transformations (EDT) DIGITOMICS. Konferencija, koju zajedno sa svojim domaćim i inozemnim partnerima organizira Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci, potrajat će do 4. lipnja 2019. Partner konferencije je i Fakultet organizacije i informatike.

Nakon četiri godine provedbe, dana 31. svibnja 2019., završili su projekti financirani od Hrvatske zaklade za znanost IoTIF i HigherDecision koji su se provodili na Fakultetu organizacije i informatike.

31.05.2019, 08:42

Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) u suradnji s Fakultetom organizacije i informatike provela je istraživanje o zapošljivosti diplomiranih studenata u Hrvatskoj. Rezultate istraživanja predstavile su dr. sc. Katarina Pažur Aničić i prof. dr. sc. Diana Šimić s Fakulteta organizacije i informatike, a objavljeni su u publikaciji pod nazivom Što nakon diplome?

04.12.2018, 11:38

Sveučilište u Alcali raspisalo natječaj za radno mjesto na projektu Skills Match. Rok za prijavu na natječaj je 25. srpanj 2018. godine do 15:00 sati.

U sklopu projekta Time 4 Science u utorak, 03.07.2018. u 12:00 sati u Vijećnici Fakulteta, profesor Luis de Marcos Ortega održat će predavanje na temu "Social network analysis of large online gamified courses".

U petak 11. svibnja 2018. godine održana je petnaesta po redu radionica za doktorande.

U petak 11. svibnja 2018. godine održava se petnaesta po redu radionica za doktorande.