U tjednu od 16. do 21. srpnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održana je međunarodna ljetna škola „FSec IoT Summer Hacking School“ kojoj je prisustvovalo stotinjak posjetitelja.

26.07.2018, 22:59

Dana 20. srpnja 2018.godine započeli su upisi na sveučilišne studijske programe Informacijski i poslovni sustavi (IPS) i Ekonomika poduzetništva (EP) na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, dok će se upisi u studijskim centrima Zaboku, Sisku i Križevcima na stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) održavati tijekom subote, 22. srpnja. U Varaždin, na FOI stigli su mladi iz cijele Hrvatske kako bi upisali prvu godinu studija i time službeno stekli status brucoša. Svi su oni svojim rezultatima na Državnoj maturi zadovoljili uvjete upisa i kao prvi izbor odabrali Fakultet organizacije i informatike.

20.07.2018, 15:09

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

14.07.2018, 13:17

FOI postoji već nekoliko desetljeća te se u svojoj prošlosti pokazao i dokazao kao jedan od vodećih i najboljih fakulteta u Hrvatskoj. Osnovicu uspjeha svake institucije čine ljudi, zajedništvo i timski rad. Djelatnici FOI-ja zajedničkom fotografijom, u crveno bijelim majicama, pokazali su da jedino najbolji timovi postižu najveće uspjehe. Uvijek kao dio FOI tima, zajedničkom fotografiranju pridružila se i ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak. Navijajmo i dalje.

13.07.2018, 11:05

Pozivamo vas na ljetnu školu  "FSec IoT Hacking School", koja će se održati od 16. – 21.7.2018. na Fakultetu organizacije i informatike. Predavanja i radionice će biti održane od utorka do subote. Očekuju se zanimljiva predavanja te mogućnost familiarizacije s ICS/SCADA sustavom, dronovima i puno drugih aktivnosti.

12.07.2018, 10:50

Poslovodni kolegij Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za studenta savjetnika.

U petak, 6. srpnja 2018. godine na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održana je svečana dodjela Rektorove nagrade.

09.07.2018, 13:19

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga iz područja ljudskih potencijala, istraživanja tržišta i organizacije promotivnih aktivnosti. U sklopu nadolazeće akademske godine dodjeljuju stipendiju u iznosu od 18.000,00 kn u jednokratnoj isplati za najkreativnije poslovne ideje.

05.07.2018, 07:25

U četvrtak, 05. srpnja 2018. godine u dvorani 3, s početkom u 10h na Fakultetu organizacije i informatike održat će se predstavljanje novog GEM istraživanja za 2017. godinu, kao i panel diskusiju na temu Što Hrvatsku i dalje čini (ne)poduzetničkom zemljom, popravlja li sjeverna Hrvatska prosjek?

02.07.2018, 08:54

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.