Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomika poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" akademske godine 2017./2018. - jesenski upisni rok.

28.07.2017, 12:52

Produljen je rok za predaju natječajnih radova (osmišljavanje vizualnoga identiteta Smotre Sveučilišta u Zagrebu) do ponedjeljka 28. kolovoza 2017. zbog nedovoljnoga broja prijavljenih prijedloga, odnosno radova!

Poštovani studenti, obavještavamo Vas da su svi nepodignuti obrasci za smještaj u studentski dom, u dogovoru s gđom Ružicom Posavec, poslani u Studentski centar Varaždin.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za upis studenata u I. godinu DIPLOMSKIH studija u akademskoj godini 2017./2018.

25.07.2017, 12:24

Edukacije će pokrivati aktualna područja kao što je Internet stvari, nove tehnike dizajna korisničkog iskustva, dizajn web kompetitivnih web sučelja, razvoj menadžerskih i poduzetničkih vještina, primjene analitika i prediktivna analitika. Prijave su krenule pa stoga požurite jer su mjesta ograničena!

FOI postoji već nekoliko desetljeća te se u svojoj prošlosti pokazao i dokazao kao jedan od vodećih i najboljih fakulteta u Hrvatskoj u obrazovanju IT stručnjaka, a u novije vrijeme i ekonomista na studijskom programu Ekonomika poduzetništva.

Na inicijativu prodekanice za nastavu doc. dr. sc. Renate Mekovec na Fakultetu organizacije i informatike održane su 3 radionice koje su vodili članovi Povjerenstva za izradu preporuka za izradu i mentoriranje završnih i diplomskih radova sa FOI-ja.

Raspisan je Natječaj za smještaj i subvencije za akademsku godinu 2017./2018. Rok za prijavu na Natječaj je 28. srpanj 2017. godine.

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju".

03.07.2017, 10:58