Natječaj za subvencionirano stanovanje u Studentsko domu u Varaždinu otvoren je do 3. kolovoza 2020. godine.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za ak. godinu 2020./21 te produljilo rok za prijavu. Prvi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju između 1. kolovoza 2020. i 15. veljače 2021.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisao je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2019./2020. Rok za prijavu na natječaj je produljen do 31. kolovoza 2020. godine. Više o natječaju pročitajte u nastavku.

Zaklada Novo Sutra objavila je Natječaj za stipendiranje studenata za ak. godinu 2020./2021. Konkurirati natječaju mogu studenti 2. i 3. godine preddiplomskog te 1. godine diplomskog studija (ili 4.godine integriranog studija). Detalje natječaja provjerite u nastavku.

Sveučilište u Zagrebu je raspisalo natječaj za upis studenata u I. godinu sveučilišnih preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih te stručnih preddiplomskih studija u akademskoj godini 2020./2021. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa.

Pozivamo sve zainteresirane studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.unizg.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za ak. godinu 2020./21. Prvi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju između 1. kolovoza 2020. i 15. veljače 2021.

Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te Agencijom za mobilnost i programe Europske unije objavilo je natječaj za stipendije programa Hubert H. Humphrey za akademsku godinu 2021./2022.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo rezultate natječaja za Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) studenata u ak. godini 2020./21.