POVIJEST 60 GODINA FOI-ja

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove godine obilježava veliku 60. godišnjicu postojanja, ali ujedno i 48. godišnjicu od osnivanja.

11.12.2022, 11:59
FOI DOBITNIK NAGRADE GRADA VARAŽDINA ZA 2022.

Temeljem odluke o dodjeli javnih priznanja Grada Varaždina u 2022. godini, a povodom obilježavanja Dana Grada Varaždina 6. prosinca 2022., Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dodijeljena je Nagrada Grada Varaždina za dugogodišnji doprinos unaprjeđenja znanosti, gospodarstva i prosvjete u gradu Varaždinu, hrvatskoj i međunarodnoj zajednici. Nagradu je na današnjoj svečanosti u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu, u ime FOI-ja, primila dekanica prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep. Prijedlog su Gradu Varaždinu i Povjerenstvu uputili strateški partneri FOI-ja - MOBILISIS d.o.o. (Goran Kanizaj), IBM iX Hrvatska (Moreno Grgurić) i Arbona (Sandro Lazarić) te im ovim putem upućujemo veliku zahvalu.

06.12.2022, 15:14
Virtualni FOI - projekt interaktivne vizualizacije FOI-ja

Na početku akademske godine 2022./2023., ponosno vam predstavljamo 'Virtualni FOI' - projekt interaktivne vizualizacije koja korisnicima omogućuje da se upoznaju s prostorom Fakulteta organizacije i informatike na interaktivan i zabavan način.

07.10.2022, 11:54
Knjižnica FOI-ja izradila i virtualnu izložbu u spomen na profesora dr. sc. Miroslava Žugaja

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike izradila je virtualnu izložbu pod nazivom „Prof. dr. sc. Miroslav Žugaj, profesor emeritus : život i djelo“ u čast preminulog profesora FOI-ja, koji je svojim neumornim i predanim radom dao snažan doprinos utemeljenju i djelovanju Fakulteta i akademskoj zajednici u cjelini.

17.05.2022, 11:18
Fakultet organizacije i informatike i Knjižnica FOI-ja slave 60. rođendan!

Povodom obilježavanja 60. obljetnice osnutka Više ekonomske škole u Varaždinu i 60. obljetnice osnutka Knjižnice u sastavu Škole, Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike izradila je virtualnu izložbu pod nazivom Što se krije u spremištima Knjižnice FOI-ja?.
Izložbom je obuhvaćen vremenski period od osnutka Knjižnice 1962. godine do 1990-ih godina 20. stoljeća, kada je knjižnica u sastavu Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

18.01.2022, 14:13
Virtualna izložba u povodu 60. obljetnice FOI-ja
vrata foi

Fakultet organizacije i informatike Vam predstavlja izložbu pod nazivom 'Što se krije u spremištima Knjižnice FOI-ja?' autora Ladislava Cvetka, Ljiljane Hajdin i Bernarde Kos. Izložbom se obilježava 60. godišnjica od osnutka FOI-ja (nekadašnja Viša ekonomska škola) i knjižnice u sastavu. Izložbu možete pogledati ovdje.

18.01.2022, 10:11