Pozivamo vas da sudjelujete u tradicionalnom izboru najljepše poštanske marke Hrvatske pošte i da do 30. ožujka glasate za prigodnu marku izdanu povodom obilježavanja 350 godina Sveučilišta u Zagrebu.

27.03.2020, 09:46

Poštovane kolegice i kolege, objavljujemo Odluku dekanice o imenovanju povjerljive osobe na Fakultetu organizacije i informatike. Povjerljivom osobom imenuje se Goran Leskovar, mag. iur. Odluku u cjelosti objavljujemo u nastavku.

20.03.2020, 15:23

Obzirom na to da se nastava na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, kao i u većini obrazovnih ustanova u Hrvatskoj, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. odvija isključivo online, već u prvih par dana cijeli FOI-jev sustav je izrazito dobro profunkcionirao i nastava se odvija nesmetano na svim studijima, uz kontinuirano održavanje i nadogradnju vlastite online infrastrukture.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisao je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2019./2020. Rok za prijavu na natječaj je produljen do 30. lipnja 2020. godine. Više o natječaju pročitajte u nastavku.

18.03.2020, 12:55

Danas, 9. ožujka 2020. godine, u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava u sklopu Poziva „Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse u visokom obrazovanju“ iz Europskoga socijalnog fonda (ESF), Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“. Na svečanosti su uručeni ugovori dobitnicima bespovratnih sredstava za 28 projekata ukupne vrijednosti bespovratnih sredstava od gotovo 100 milijuna kuna (99.433.635,49 KN), a jedan od njih je i projekt pod nazivom 'Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike', čiji je nositelj FOI.

Poštovane kolegice i kolege, obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju vezanu uz koronavirus, svi centri i službe Fakulteta organizacije i informatike do daljnjeg će raditi online. Molimo vas da svaku komunikaciju sa službama Fakulteta uspostavljate isključivo online putem - dakle mailom!

17.03.2020, 09:43

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku objavljujemo Preporuke za rad stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu i svih njegovih sastavnica vezano uz COVID-19, koje nam je danas, 16. ožujka 2020. uputilo Sveučilišite u Zagrebu. Također napominjemo da svi Centri i Službe Fakulteta organizacije i  informatike rade do 15 sati, odnosno do 16 sati, a zgrade FOI 1 i FOI 2 će biti otvorene do 16 sati.

16.03.2020, 14:20

Poštovane studentice i studenti, prema uputama MZO i odluci rektora Sveučilišta u Zagrebu, na Fakultetu organizacije i informatike nastava će se do 29. ožujka 2020. godine odvijati na daljinu putem sustava za e-učenje (https://elf.foi.hr/). Molimo vas da ozbiljno shvatite prelazak na ovaj oblik izvođenja nastave, kako biste uspješno savladali ishode učenja.

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku objavljujemo Odluku dekanice Fakulteta organizacije i informatike o postupanju vezano uz epidemiološku situaciju vezanu za COVID-19., Odluku rektora Sveučilišta u Zagrebu o izvođenju nastave na daljinu, kao i dodatne upute koje su nam stigle iz Ministarstva znanosti i obrazovanja vezano uz obustavu kontaktne nastave na visokim učilištima u Hrvatskoj. Prema navedenom, nastava će se od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine odvijati ISKLJUČIVO ONLINE! Molimo vas da više detalja pročitate u nastavku.

13.03.2020, 15:40

Svim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu na temelju članka 13. Statuta Sveučilišta u Zagrebu i preporuka Kriznog stožera Sveučilišta u Zagrebu sa sjednice održane 11. ožujka 2020. godine rektor donosi UPUTU o postupanju, koju objavljujemo u nastavku i koja je još uvijek na snazi. Također naglašavamo da je rektor prof. dr. sc. Damir Boras u petak 13. ožujka 2020. donio ODLUKU kojom će se, s obzirom na aktualno epidemiološko stanje, nastava na svim studijskim programima Sveučilišta u Zagrebu izvoditi na daljinu. Na taj će se način studentima omogućiti studiranje od kuće, a nastavnici će im biti dostupni elektroničkim putem.

13.03.2020, 15:30