Poštovane kolegice i kolege, na web stranici Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljena je Odluka o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2019./2020. na temelju kvota i rang-lista koje su njezin sastavni dio.

U okviru akademskog dijela obilježavanja 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu, nakon svečane sjednice Senata, danas 4. studenoga 2019. obilježavanje se nastavilo dodjelom priznanja studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu. Svečanost dodjele održana je u Francuskom paviljonu Studentskoga centra u Zagrebu, a priznanja su dodijeljena i studentima FOI-ja.

Sveučilište u Zagrebu, čija je sastavnica i Fakultet organizacije i informatike, ove godine slavi svoju 350. obljetnicu. Svoj veliki jubilej obilježava nizom događaja, a središnja svečanost je održana u nedjelju, 3. studenoga 2019. u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu. Više o održanoj svečanosti možete pročitati ovdje.

03.11.2019, 12:56

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomske specijalističke studije 'Menadžment poslovnih sustava' i 'Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava'. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.

Dan Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu bit će i ove godine obilježen 18. prosinca 2019. godine središnjom svečanošću u HNK u Varaždinu s početkom u 12:00 sati.

22.10.2019, 09:06

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

U nastavku objavljujemo novi Statut Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

17.10.2019, 14:41

Dvjestotinjak sudionika, predavanja renomiranih stručnjaka u području računalnih igara, govori predstavnika akademske zajednice i prezentacije niza studentskih radova obilježili su konferenciju Računalne igre 2019 održanu u Varaždinu.

10.10.2019, 14:20

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je od srijede, 2. listopada do petka 4. listopada 2019. godine održano jubilarno 30. izdanje međunarodne znanstvene konferencije CECIIS – Central European Conference on Information and Intelligent Systems.