U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

U srijedu, 26. rujna 2018. godine, s početkom u 10 sati, na Srcu će se održati okrugli stol „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“.

24.09.2018, 15:15

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

U tjednu od 11. do 18. srpnja 2018. godine na FOI-ju su, u organizaciji s Dječjim odjelom Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“, održane tri radionice programiranja „Što početi s micro:bitom?“ za djecu.

27.07.2018, 08:24

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Simpozij je bio namijenjen nastavnicima, studentima te svim zainteresiranim pojedincima koji su željeli steći nova znanja, kompetencije, a isto tako dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

21.06.2018, 08:11

Poštovane / poštovani!

Čast nam je pozvati Vas na 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Prvi dio ovogodišnjeg simpozija će se održati 15.-25. lipnja u Hrvatskoj. Simpozij je namijenjen nastavnicima, studentima i svim zainteresiranim pojedincima koji žele steći nova znanja, kompetencije te  dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

14.06.2018, 07:23

Fakultet organizacije i informatike ugošćuje doc. dr. sc. Simonu Sternad Zabukovšek s Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru. Cilj posjeta je produbljivanje suradnje i zajedničko istraživanje.

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.