Projekt DIGITRANS je predstavljen na DIGITAL TRANSFORMATION CONFERENCE u sklopu koje je i uspješno održana radionica za digitalnu transformaciju poduzeća pomoću DIGITRANS metodologije.

FOI trenutno ima potpisane partnerske sporazume s tri renomirane francuske visoko-školske institucije: École d'ingenieurs du monde numérique (ESIEA), École pour l'Informatique et les nouvelles Technologies (EPITECH) i Université Paris-Est Créteil (UPEC).

30.10.2018, 15:00

U periodu od 15. do 19. listopada 2018. godine u okviru Erasmus+ programa djelatnice FOI-ja Ivana Fojs i Ana Horvat posjetile su francusku partnersku ustanovu École d'ingénieurs du monde numérique (ESIEA).

U četvrtak i petak, 11. i 12. listopada 2018. ugostili smo 40 studenata i 7-ero djelatnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike.

Sljedeći tjedan, 11. i 12. listopada 2018. ugostit ćemo 40 studenata i 10-ak nastavnika s Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu, dugogodišnjeg partnera Fakulteta organizacije i informatike. Pozivamo sve zainteresirane studente i nastavnike da se priključe ovom događaju.

U srijedu, 26. rujna 2018. godine, s početkom u 10 sati, na Srcu će se održati okrugli stol „Strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – implementacija otvorenog učenja i učenja na daljinu“.

24.09.2018, 15:15

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

U tjednu od 11. do 18. srpnja 2018. godine na FOI-ju su, u organizaciji s Dječjim odjelom Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“, održane tri radionice programiranja „Što početi s micro:bitom?“ za djecu.

27.07.2018, 08:24

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Simpozij je bio namijenjen nastavnicima, studentima te svim zainteresiranim pojedincima koji su željeli steći nova znanja, kompetencije, a isto tako dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

21.06.2018, 08:11