U tjednu od 11. do 18. srpnja 2018. godine na FOI-ju su, u organizaciji s Dječjim odjelom Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“, održane tri radionice programiranja „Što početi s micro:bitom?“ za djecu.

27.07.2018, 08:24

Radionica će se održati u utorak 10. srpnja 2018. godine u Tehnološko-inovacijskom centru Međimurje s početkom u 9:00 sati.

Simpozij je bio namijenjen nastavnicima, studentima te svim zainteresiranim pojedincima koji su željeli steći nova znanja, kompetencije, a isto tako dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

21.06.2018, 08:11

Poštovane / poštovani!

Čast nam je pozvati Vas na 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Prvi dio ovogodišnjeg simpozija će se održati 15.-25. lipnja u Hrvatskoj. Simpozij je namijenjen nastavnicima, studentima i svim zainteresiranim pojedincima koji žele steći nova znanja, kompetencije te  dobiti priliku za umrežavanje u međunarodne timove.

14.06.2018, 07:23

Fakultet organizacije i informatike ugošćuje doc. dr. sc. Simonu Sternad Zabukovšek s Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru. Cilj posjeta je produbljivanje suradnje i zajedničko istraživanje.

Na Fakultetu organizacije i informatike su se u razdoblju od 9. do 11. svibnja 2018. održali dani međunarodne  suradnje.

Po prvi puta ove godine tradicionalni dan međunarodne suradnje Fakulteta organizacije i informatike postaje FOI international days. Pozivamo vas da nam se pridružite od 9. do 11. svibnja 2018.

Studenti 3. godine preddiplomskog studija i 1. godine diplomskog studija Ekonomike poduzetništva sudjelovali su u prvom studijskom posjetu Fakultetu organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu koji se održao 27.-28. ožujka 2018.

Pozivamo Vas na panel diskusiju o suradnji visokog obrazovanja i industrije u sektoru informacijsko-komunikacijske tehnologije pod nazivom  „Academy-Industry Cooperation: Applied Research in ICT“ koja će se održati na Fakultetu organizacije i informatike u sklopu konferencije CECIIS 2017 u petak 29. rujna 2017. u 11 sati (zgrada Fakulteta, dvorana 10, prizemlje).

28.09.2017, 15:25

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održan je jubilarni 10. dan međunarodne suradnje.