Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor tri nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje te jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktoranda.

07.12.2018, 07:19

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto IV. vrste - SPREMAČICA (1 izvršitelj) na određeno vrijeme od 6 mjeseci s punim radnim vremenom.

03.12.2018, 12:50

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora (prvi izbor) (m/ž) u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz baze znanja, upravljanje znanjem i formalne metode na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Sandra Lovrenčić.

29.11.2018, 08:54

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz opću ekonomiju na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Vladimir Kovšca.

29.11.2018, 08:48

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora (prvi izbor) (m/ž) u području društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz marketing i upravljanje odnosima s klijentima na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Damir Dobrinić.

29.11.2018, 08:44

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Danijel Sokač.

29.11.2018, 08:39

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK - PROGRAMER.

15.11.2018, 13:43

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje natječaja za radno mjesto VIŠI STRUČNI SURADNIK - PROGRAMER.

15.11.2018, 13:38

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto I. vrste STRUČNI SURADNIK - 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci uz probni rok od 3 mjeseca.

15.11.2018, 13:28

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje natječaja za radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK.

15.11.2018, 13:23