Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno – nastavno zvanje i na radno mjesto izvanrednog profesora iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz multimediju i korisnička sučelja na Katedri za razvoj informacijskih sustava.

24.02.2021, 10:23

Pozivamo Vas na radionicu na koja će se održati 23. veljače 2021. godine u terminu od 10:00 - 11:30 sati u online izdanju preko BBB alata.  Na radionici će se razmijeniti iskustva održavanja nastave na daljinu i razgovarati o izazovima s kojima smo suočeni tijekom pandemije i potresa.

02.02.2021, 20:25

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Natječaj za radno mjesto III. vrste – ostala radna mjesta III. vrste – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci

01.02.2021, 14:45

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje tehničkih znanosti, polje računarstvo ili područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, polje ekonomija te jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti.

29.01.2021, 09:13

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja raspisanog 4. studenog 2020. godine (NN 120/20) i Natječaja raspisanog 18. prosinca 2020. godine (NN 141/20). Više pročitajte u nastavku.

29.01.2021, 09:06

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u nastavno zvanje i radno mjesto višeg predavača za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz informatiku na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo Vas da je, odlukom Fakultetskog vijeća od dana 21. siječnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Miran Zlatović.

27.01.2021, 14:38

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u nastavno zvanje i radno mjesto višeg predavača za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz operacijska istraživanja na Katedri za kvantitativne metode, obavještavamo Vas da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Nenad Perši.

27.01.2021, 14:34

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz web tehnologije i razvoj web aplikacija na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti i Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž)  u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poduzetništvo na Katedri za gospodarstvo (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu).

21.12.2020, 11:36

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste – STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 6 mjeseci obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Goran Leskovar, mag.iur.

14.12.2020, 15:56