Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje informacijskih i komunikacijskih znanosti, za grupu predmeta vezanih uz programsko inženjerstvo i analizu razvoja programa na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 22. travnja 2021. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Zlatko Stapić.

06.05.2021, 13:41

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca (zamjena za nenazočnu djelatnicu), obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Mateja Minđek, mag. oec.

03.05.2021, 11:09

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog redovitog profesora u trajnom zvanju u području društvenih znanosti, jednog izvanrednog profesora u području društvenih znanosti te 2 suradnika u suradničkom zvanju i radnom mjestu poslijedoktoranda u području društvenih znanosti.

29.04.2021, 10:02

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje tehničkih znanosti te jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti.

21.04.2021, 15:51

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja raspisanog 29. siječnja 2021. godine (NN 8/21) za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) za područje tehničkih znanosti te jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja (m/ž) u znanstvenom području društvenih znanosti.

21.04.2021, 15:46

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto MLAĐI ADMINISTRATOR PROJEKTA na određeno vrijeme od 1 godine, uz probni rok od 3 mjeseca, u Centru za međunarodne projekte, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Laura Strupar.

29.03.2021, 15:27

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za radno mjesto I. vrste -  STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ  na određeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca (zamjena za nenazočnu djelatnicu)

24.03.2021, 08:01

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja, u znanstvenom području društvenih znanosti, znanstveno polje ekonomija, na Katedri za gospodarstvo (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu), obavještavamo Vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Tena Jagačić, mag. oec.

19.03.2021, 15:40

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove će godine u mjesecu travnju održati virtualne Dane otvorenih vrata. Ovogodišnje izdanje održava se online u 2 termina i to u utorak, 13. travnja 2021. godine u terminu od 15:00 - 17:00 sati te u utorak, 20. travnja 2021. godine u terminu od 9:00 - 11:00 sati. Više pročitajte u nastavku.

Uprava Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za studenta savjetnika. Više u nastavku.