Od 7. do 12. svibnja 2019. u Poreču su održani drugi po redu STEM Gamesi, međunarodno studentsko natjecanje u znanju i sportu koje je i ove godine okupilo gotovo 2000 studenata STEM područja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Njemačke. Naši studenti osvojili su brojne medalje u više kategorija, o čemu više možete pročitati u nastavku.

Bivši FOI-jevac i online marketing menadžer Dino Oreški će ovog petka, 26. travnja 2019., na FOI-ju održati predavanje na temu digitalnog marketinga.

23.04.2019, 15:03

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine u dvadesetak hrvatskih gradova održava 17. Festival znanosti. Svojim programom ovogodišnjem izdanju Festivala s temom "Boje" pridružio se i Fakultet organizacije i informatike.

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) traži nekoliko CPSRK ambasadora sa svih smjerova i godina studija koji će dobiti priliku sudjelovati u organizaciji i provedbi aktivnosti CPSRK-a.

Dragi maturanti, budući studenti Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo vas na Smotru Sveučilišta 2018 koja će se održati od 22. do 24. studenoga 2018. godine u Studentskom centru, Savska 25 u Zagrebu.

Na Fakultetu organizacije i informatike, 7. studenog 2018. godine održat će se pozvano predavanje na temu Putovanje od diplome do posla koji voliš kroz 5 naučenih lekcija. Predavanje će se održati na FOI1, u dvorani 7 s početkom u 18:00 sati.

02.11.2018, 09:22

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

U suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI i Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin organizira se dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin.

04.10.2018, 14:18

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.