Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

U suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI i Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin organizira se dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin.

Cincinnati, Orlando, Chichago… Tri različita grada u tri različite savezne države u Americi. Zvuči primamljivo? Puno različitih kulturnih događanja i znamenitosti, povijesnih mjesta, velikih Sveučilišta… Za vas smo istražili kako možete kao student Fakulteta organizacije i informatike Varaždin (FOI), Sveučilišta u Zagrebu, obići i prezentirati vlastita istraživanja na Sveučilištima u Americi.

Poslovodni kolegij Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za studenta savjetnika.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje konačne rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Privremene rezultate izbora za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkom mjestu za Studentske izbore koji će se održati 11. i 12. lipnja 2018. godine.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje Popis birača za izbore za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu donosi Odluku o imenovanju Biračkog odbora.

25.05.2018, 13:38

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na 1. REVIJU ZBOROVA SVEUČILIŠTA U ZAGREBU koja će se održati u petak, 25. svibnja 2018. u 19.00 sati u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu.Na ovom događaju nastupit će izabrani pjevački zborovi sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, koji će po prvi puta organizirano nastupati izvan sjedišta Sveučilišta, i to u gradu kulture – Varaždin.

17.05.2018, 08:51