Želiš biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, želiš saznati kako voditi sastanak s poslodavcem te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Do 30. lipnja 2020. imaš priliku poslati prijavu i postati dio internacionalne organizacije te razviti kompetencije koje će te istaknuti na tržištu rada.

17.06.2020, 08:45

Tijekom svibnja 2020. naši studenti FOI-ja osvojili su sjajne rezultate na Presentation skills natjecanju, eStudent Lumen Business natjecanju te eStudent natjecanju Lumen Development. Natjecanje je bilo odlična prilika za stjecanje novih znanja i iskustava u prezentiranju i javnom nastupu, a organizirala ga je Udruga eSTUDENT - tim Varaždin.

13.06.2020, 09:10

Na posljednjem meetup-u DIGITALNA KARIJERA, u organizaciji portala Netokracija i našeg Business Cluba FOI, studenti su iz prve ruke mogli čuti što će biti upravo s njihovim karijerama nakon korona krize i u kakvom je stanju cijela IT industrija. Uz osnivača i direktora Netokracije Ivana Brezaka Brkana i foundere IT industrije, u diskusiji je sudjelovala i naša voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja doc. dr. sc. Katarina Pažur Aničić.

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu među prvim je javnim visokim učilištima u Hrvatskoj koji sredstvima iz europskog projekta uvodi sustav obavezne stručne prakse na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija. Radi se jednom od glavnih ciljeva projekta Study4Career, kojim je FOI osigurao gotovo 4 milijuna kuna za unapređenje postojećeg i uvođenje novog modela stručne prakse za studente preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi.

Održali smo prve Virtualne dane otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, i to putem konferencijskog sustava Big Blue Button u četvrtak, 14. svibnja i u petak, 15. svibnja 2020. godine. Sudjelovalo je više od stotinu maturanata iz cijele Hrvatske.

Varaždinska podružnica najveće međunarodne organizacije mladih AIESEC prošlog je mjeseca proslavila 40. obljetnicu djelovanja. Tim povodom su se u Varaždinu okupili članovi Udruge te brojni alumni studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Pozivamo vas na adventski nastup Akademskog pjevačkog zbora FOI-ja i VS Accapela, a koji će se održati u subotu, 14. prosinca 2019. u 11:00 sati na Trgu kralja Tomislava (Bijeli Korzo).

05.12.2019, 11:09

Poštovane studentice, poštovani studenti, udruga diplomanata AMAC-FOI za kraj kalendarske godine donosi novu debatu na temu izrade web aplikacija. Debata Microsoft ASP.NET vs. Oracle APEX će biti održana u srijedu, 11. prosinca 2019. godine, u Info chill zoni s početkom u 18:00 sati. Više detalja u nastavku...

03.12.2019, 09:20

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.