Konferencija OštraŠtikla koju organizira AIESEC samo što nije tu. Zato otvaramo prijave kako bi nam se što više ljudi moglo pridružiti.

Studentski zbor FER-a i ove godine u suradnji sa Studentskim zborovima FOI-ja i Pravnog fakulteta organizira radionicu PravoIT(i). Prijave su otvorene od ponedjeljka 22. veljače 2021., a planirani termin održavanja radionice je između 15. i 19. ožujka 2021. godine. Više pročitajte u nastavku.

Objavljen je popis birača za izbor predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati 23. i 24. ožujka 2021. Popis je dostupan ovdje.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9., 10., 11. i 12. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučenom poštom do 12. ožujka 2021.

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 8., 9. i 10. ožujka 2021. godine, u terminima od 10 do 12 sati ili preporučeno potom do 10. ožujka 2021.

Na temelju Odlukerektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, u utorak i srijedu 23. i 24. ožujka 2021. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8 do 20 sati.

Želiš li biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, a uz to želiš saznati kako unaprijediti svoje prodajne i pregovaračke vještine te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Samo jedanim klikom na našu prijavu imaš priliku postati dio svega toga!