Uoči početka nove akademske godine 2020./2021., u petak, 25. rujna 2020. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja - preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi, preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP).

Vlada Japana raspisala je natječaj za dodjelu stipendija hrvatskim studentima u ak. godini 2020./21. za studije na japanskim sveučilištima i visokim školama. Stipendije su osigurane za dvogodišnje diplomske i poslijediplomske istraživačke studije. Rok za prijavu je 21. kolovoza 2020.

Želiš biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, želiš saznati kako voditi sastanak s poslodavcem te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Do 30. lipnja 2020. imaš priliku poslati prijavu i postati dio internacionalne organizacije te razviti kompetencije koje će te istaknuti na tržištu rada.

17.06.2020, 08:45

Tijekom svibnja 2020. naši studenti FOI-ja osvojili su sjajne rezultate na Presentation skills natjecanju, eStudent Lumen Business natjecanju te eStudent natjecanju Lumen Development. Natjecanje je bilo odlična prilika za stjecanje novih znanja i iskustava u prezentiranju i javnom nastupu, a organizirala ga je Udruga eSTUDENT - tim Varaždin.

13.06.2020, 09:10

Na posljednjem meetup-u DIGITALNA KARIJERA, u organizaciji portala Netokracija i našeg Business Cluba FOI, studenti su iz prve ruke mogli čuti što će biti upravo s njihovim karijerama nakon korona krize i u kakvom je stanju cijela IT industrija. Uz osnivača i direktora Netokracije Ivana Brezaka Brkana i foundere IT industrije, u diskusiji je sudjelovala i naša voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja doc. dr. sc. Katarina Pažur Aničić.

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu među prvim je javnim visokim učilištima u Hrvatskoj koji sredstvima iz europskog projekta uvodi sustav obavezne stručne prakse na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija. Radi se jednom od glavnih ciljeva projekta Study4Career, kojim je FOI osigurao gotovo 4 milijuna kuna za unapređenje postojećeg i uvođenje novog modela stručne prakse za studente preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi.

Održali smo prve Virtualne dane otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, i to putem konferencijskog sustava Big Blue Button u četvrtak, 14. svibnja i u petak, 15. svibnja 2020. godine. Sudjelovalo je više od stotinu maturanata iz cijele Hrvatske.

Varaždinska podružnica najveće međunarodne organizacije mladih AIESEC prošlog je mjeseca proslavila 40. obljetnicu djelovanja. Tim povodom su se u Varaždinu okupili članovi Udruge te brojni alumni studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Pozivamo vas na adventski nastup Akademskog pjevačkog zbora FOI-ja i VS Accapela, a koji će se održati u subotu, 14. prosinca 2019. u 11:00 sati na Trgu kralja Tomislava (Bijeli Korzo).

05.12.2019, 11:09