U organizaciji Studentskog zbora Fakulteta organizacije i informatike (FOI) Varaždin, Gradskog društva Crvenog križa Varaždin te u suradnji s Odjelom za transfuzijsku medicinu Opće bolnice Varaždin  u utorak, 13. listopada 2020. godine organizirano je dobrovoljno darivanje krvi. Akcija je realizirana uz potporu volontera Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta.

15.10.2020, 10:14

Studentica Dora Trogrlić je dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće.

19.12.2019, 12:42

U petak 6. prosinca 2019. godine je održan prvi krug edukacije volontera Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike.

Kao i prošle godine, i u ak. godini 2019./20. očekujemo povećanje broja studenata iz inozemstva. Želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Student Buddyija – prijavi se!

Deveti međunarodni studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju, koji Fakultet organizacije i informatike tradicionalno jednom godišnje organizira u suradnji sa sveučilištima iz Sjedinjenih Američkih Država, održan je na FOI-ju, uz prisustvo brojnih domaćih te 14 inozemnih studenata i nastavnika iz SAD-a.

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine u dvadesetak hrvatskih gradova održava 17. Festival znanosti. Svojim programom ovogodišnjem izdanju Festivala s temom "Boje" pridružio se i Fakultet organizacije i informatike.

Uskoro nam stiže 16-ero inozemnih studenata (većina iz Francuske) koji će s nama studirati u ljetnom semestru ak. godine 2018./19. Želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Student Buddy-ja – prijavi se!

22.01.2019, 08:29

Volonterka Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI, Nera Jurinić, dobitnica je ovogodišnje Dekanove nagrade za studentske volonterske aktivnosti i doprinos društvu.

21.12.2018, 10:28

Želiš steći međunarodna poznanstva i družiti se s mladim ljudima koji nisu iz Hrvatske? Rado pomažeš drugima kad si u prilici? Dobro bi ti došlo „brušenje“ engleskog jezika? Evo prilike! Prijavi se i postani Student Buddy inozemnim studentima koji dolaze na FOI na razmjenu.

Održana Edukacija volontera i Završna svečanost volontera u akademskoj godini 2017./2018.

08.06.2018, 14:23