Želiš biti dio najveće međunarodne organizacije mladih? Zanima te digitalni marketing, želiš saznati kako voditi sastanak s poslodavcem te kako funkcionira rad u timu? Smatraš da je liderstvo temeljno rješenje koje svatko može razviti? Do 30. lipnja 2020. imaš priliku poslati prijavu i postati dio internacionalne organizacije te razviti kompetencije koje će te istaknuti na tržištu rada.

17.06.2020, 08:45

Tijekom trodnevnih radionica i predavanja članovi AIESEC-a imali su priliku učiti o strategijama digitalnog marketinga, prodajnim i komunikacijskim vještinama te kako biti uspješan i moderan lider.

27.05.2020, 13:01

Varaždinska podružnica najveće međunarodne organizacije mladih AIESEC prošlog je mjeseca proslavila 40. obljetnicu djelovanja. Tim povodom su se u Varaždinu okupili članovi Udruge te brojni alumni studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

Partnerska institucija Faculty of Economics-Skopje, Ss. Cyrili and Methodius, u suradnji sa studentskom organizacijom AISEC Skopje, organizira međunarodnu ljetnu školu pod nazivom “Make a difference: Learn how to achieve business excellence by breaking through digital frontiers”. Ljetna škola trajat će od 13. do 19. srpnja 2019. godine u veoma atraktivnom Ohridu, Makedonija.

13.06.2019, 16:06

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

U subotu, 24.03.2018. godine održano je okupljanje bivših članova AIESEC-a iz lokalnog odbora u Varaždinu, uglavnom generacije iz 1990-ih, a inicijator je bio bivši član Marko Breljak.

27.04.2018, 09:21

Na Fakultetu organizacije i informatike je u utorak 3. svibnja 2017. održano službeno zatvaranje natjecanja FOI CORE 2017 na kojem su studenti predstavili svoja rješenja poslovnih slučajeva koje su im zadale tri uključene tvrtke.

08.05.2017, 08:34

Međunarodna studentska udruga AIESEC Varaždin već desetu godinu organizira studentsko natjecanje FOI CORE te je za akademsku godinu 2016./2017. raspisala natječaj kako bi se poduzeća mogla prijaviti za zadavanje poslovnog slučaja kojeg bi studenti rješavali kroz četiri tjedna.