Varaždinska podružnica najveće međunarodne organizacije mladih AIESEC prošlog je mjeseca proslavila 40. obljetnicu djelovanja. Tim povodom su se u Varaždinu okupili članovi Udruge te brojni alumni studenti Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas da se priključite koordinacijskom timu profesora, suradnika i studenata koji će zajedno predstavljati ove godine Fakultet organizacije i informatike na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine do 9:00 sati.

Partnerska institucija Faculty of Economics-Skopje, Ss. Cyrili and Methodius, u suradnji sa studentskom organizacijom AISEC Skopje, organizira međunarodnu ljetnu školu pod nazivom “Make a difference: Learn how to achieve business excellence by breaking through digital frontiers”. Ljetna škola trajat će od 13. do 19. srpnja 2019. godine u veoma atraktivnom Ohridu, Makedonija.

13.06.2019, 16:06

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u utorak 09. travnja 2019. godine je održan Dan otvorenih vrata 2019. i to u sklopu ovogodišnjeg programa Festivala znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

U subotu, 24.03.2018. godine održano je okupljanje bivših članova AIESEC-a iz lokalnog odbora u Varaždinu, uglavnom generacije iz 1990-ih, a inicijator je bio bivši član Marko Breljak.

27.04.2018, 09:21

Na Fakultetu organizacije i informatike je u utorak 3. svibnja 2017. održano službeno zatvaranje natjecanja FOI CORE 2017 na kojem su studenti predstavili svoja rješenja poslovnih slučajeva koje su im zadale tri uključene tvrtke.

08.05.2017, 08:34

Međunarodna studentska udruga AIESEC Varaždin već desetu godinu organizira studentsko natjecanje FOI CORE te je za akademsku godinu 2016./2017. raspisala natječaj kako bi se poduzeća mogla prijaviti za zadavanje poslovnog slučaja kojeg bi studenti rješavali kroz četiri tjedna.

U tijeku su prijave za članstvo u AIESEC-u. Prijave su otvorene do srijede, 12. listopada 2016. godine.

U utorak, 28. travnja održano je otvorenje natjecanja FOI CORE koje se na Fakultetu organizacije i informatike održava već devetu godinu, u organizaciji lokalnog odbora međunarodne organizacije studenata AIESEC Varaždin, s ciljem povezivanja studenata s poslodavcima.

29.04.2015, 16:06