Studenti i zaposlenici FOI-ja posjetili Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu

Čak 24-ero studenata i 9-ero djelatnika Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike posjetilo je Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu u periodu od  5. do 7. ožujka 2024. godine.

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

Na FOI-ju boravili studenti i nastavnice s američkog Penn State-a

Fakultet organizacije i informatike je od 7. do 8. ožujka 2024. godine ugostio studente i nastavnice s prestižnog američkog sveučilišta Penn State.

Održan Welcome week za strane studente – ljetni semester ak. godine 2023./2024.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 27. veljače do 1. ožujka 2024. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente, koji će putem programa mobilnosti Erasmus+ te bilateralnih sporazuma na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2023./24.

Objavljen je natječaj za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini. 2024./25.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2024./25. Natječaj je otvoren do 4. ožujka 2024.

FOI WELCOME WEEK - Tjedan dobrodošlice za dolazne strane studente u ljetnom semestru 2023./2024.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira Welcome week - Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru akademske godine 2023./2024. Program će se održati u razdoblju od 27. veljače do 1. ožujka 2024.

Prilika za studente – CEEPUS ljetna škola u Grazu

Obavještavamo studente FOI-ja da imaju prilike sudjelovati u ljetnoj školi u Grazu koja će se održati na FH JOANNEUM - University of Applied Sciences u lipnju 2024. Rok za prijavu je 22. veljače 2024.

FOI International Days 2024 ove godine od 15. do 17. svibnja 2024.

Ovogodišnji dani Međunarodne suradnje na FOI-ju održavat će se od 15. do 17. svibnja 2024. Više informacija uskoro!

Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.