Odlična prilika za sudjelovanje u ljetnoj školi u Ohridu, Makedonija

Objavljeno: 13.06.2019

Partnerska institucija Faculty of Economics-Skopje, Ss. Cyrili and Methodius, u suradnji sa studentskom organizacijom AISEC Skopje, organizira međunarodnu ljetnu školu pod nazivom “Make a difference: Learn how to achieve business excellence by breaking through digital frontiers”. Ljetna škola trajat će od 13. do 19. srpnja 2019. godine u veoma atraktivnom Ohridu, Makedonija.

Tijekom ove međunarodne ljetne škole moći ćete naučiti sve o izazovima u korištenju digitalnih tehnologija u marketingu, transformaciji FinTech-a, trendovima u digitalnoj maloprodaji i logistici u malim gradovima itd. Interdisplinarna tematika ljetne škole korisna je i za studente informatike, kao I studente ekonomike. Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu u mogućnosti je nominirati troje studenata.

Više o samoj ljetnoj školi potražite OVDJE, dok je prelimirani program dostupan OVDJE.

Dva roka za prijavu:

• 15. lipnja 2019. – iznos kotizacije 130 eura
  • 30. lipnja 2019. – iznos kotizacije je 150 eura

Za više infomacija kontaktirajte Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja (international@foi.hr ili osobno – FOI1, 1. kat, kabinet 56).