U sklopu kolegija “Digitalni marketing” (ITDP) provođen WBL u suradnji s poduzećem Varteks d.d.

U sklopu predmeta “Digitalni marketing” na stručnom studiju Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja (ITDP) ostvarena je suradnja s poduzećem Varteks d.d.

24.05.2024, 13:00
Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2024./25.

Obavještavamo studente Fakulteta organizacije i informatike koji su se prijavili za za Erasmus+ studijski boravak u 2024./25. (oba semestra) kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo rezultate.

24.05.2024, 12:54
Natječaj za sudjelovanje (ne)nastavnog osoblja na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu kojeg organizira FOI

Fakultet organizacije i informatike, u suradnji s jedanaest partnerskih sveučilišta, u razdoblju od 22. do 28. rujna 2024., organizira Erasmus+ kombinirani intenzivni program (Blended Intensive Programme - BIP) pod nazivom „BIP4BIPs“. Postoji mogućnost za sudjelovanje do sedmero zaposlenika FOI-ja.

Pozvano predavanje: doc. dr. sc. Maja Pušnik, Sveučilište u Mariboru

Pozivamo vas na predavanje u sklopu kolegija Poslovno odlučivanje,  koje će održati gostujuća predavačica, doc. dr. sc. Maja Pušnik sa Sveučilišta u Mariboru. Prezentacija će biti u ponedjeljak, 27. svibnja s početkom u 12:45 sati, dvorana 1, FOI 1.

24.05.2024, 09:00
Virtualni dan otvorenih vrata FOI-ja - upisi na prijediplomske studije 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike najavljuje Virtualni dan otvorenih vrata, koji će se održati u srijedu, 5. lipnja 2024. godine, s početkom u 13:00 sati putem ove poveznice. Virtualni dan otvorenih vrata namijenjen je maturantima, srednjoškolskim nastavnicima, roditeljima te široj zainteresiranoj javnosti, a cilj je upoznati buduće studente s našim studijskim programima, uvjetima za upis, stručnom praksom, studentskom razmjenom i mnogim drugim specifičnostima koje FOI čine jedinstvenim. Također, naš će tim za upise biti spreman odgovoriti na sva vaša pitanja vezana uz upise na FOI te studentski život i studentski smještaj u Varaždinu.

Sveučilište u Zagrebu objavilo natječaj za Erasmus+ kombinirane intenzivne programe za razdoblje 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025.

Obavještavamo nastavnike Fakulteta organizacije i informatike da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo poziv za dostavu prijedloga Erasmus+ kombiniranih intenzivnih programa (BIP) koji će se provoditi u razdoblju od 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025.

23.05.2024, 13:24
Prvo veliko League of Legends finale za hrvatske studente na University Esports Masters-u

UNIVERSITY Esports Masters, vodeće natjecanje u video igrama za sveučilišne studente u Europi, trenutno je u završnoj fazi timskih igara (League of Legends i Valorant) u kojoj, kao predstavnik Hrvatske, sudjeluje i Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike

23.05.2024, 09:36
Izobrazba u području javne nabave (7.6.2024. - 6.7.2024.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pisanom ispitu koji provodi tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Objavljen 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu - ak. godina 2024./2025.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu objavilo 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2024./2025. Rok za prijavu je 18. rujna 2024. godine.

Nagrađena viša asistentica FOI-ja dr. sc. Marijana Bubanić na prijemu kod predsjednika RH

Predsjednik Republike Zoran Milanović primio je u utorak, 21. svibnja 2024. članove Društva sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika te ovogodišnje dobitnike Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima za izuzetna postignuća u znanstvenom i umjetničkom radu.

21.05.2024, 15:27