Natječaj za sudjelovanje (ne)nastavnog osoblja na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu kojeg organizira FOI

Objavljeno: 24.05.2024

Fakultet organizacije i informatike, u suradnji s jedanaest partnerskih sveučilišta, u razdoblju od 22. do 28. rujna 2024., organizira Erasmus+ kombinirani intenzivni program (Blended Intensive Programme - BIP) pod nazivom „BIP4BIPs“. Postoji mogućnost za sudjelovanje do sedmero zaposlenika FOI-ja.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu organizira Erasmus+ kombinirani intenzivni program pod nazivom „BIP4BIPs“ u suradnji s 11 partnerskih sveučilišta, pri čemu će se fizički dio programa održati u Dubrovniku, od 22. do 28. rujna 2024. Ovaj program je namijenjen (ne)nastavnom osoblju kao sudionicima programa.

BIP-ovi, kao edukacijski programi, omogućavaju jačanje internacionalizacije i povećanje potencijala mobilnosti, kako za studente tako i za nastavnike, kao i osoblje zaposleno u stručnim službama Fakulteta.

BIP4BIPs će svim sudionicima pružiti priliku za stjecanje i razmjenu znanja i iskustava, kao i za identificiranje obrazovnih područja i izazova našeg doba (kao što su digitalna transformacija, održivost, inkluzija, raznolikost, zelene tehnologije i sl.) i razvoj edukacijskih programa koji će se njima baviti. U provedbi ovog programa postoji mogućnost da zaposlenici FOI-ja sudjeluju kao nastavnici ili sudionici - learneri, a planirano je interaktivno sudjelovanje u kojem će svakome s iskustvom u organizaciji i provedbi BIP-ova biti moguće dati svoj doprinos u raznim edukativnim aktivnostima.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, kao nastavnik ili kao sudionik (learner) pozivamo Vas da se prijavite na mail international@foi.unizg.hr, do petka, 31. svibnja 2024. godine.

U prijavi je potrebno poslati informaciju za koju ulogu se prijavljujete (nastavnik ili sudionik- learner), kratki opis motivacije za sudjelovanjem. Ako se prijavljujete kao nastavnik, potrebno je ukratko opisati iskustvo u provedbi BIP-ova. Prednost pri odabiru zaposlenika za sudjelovanje u ulozi nastavnika imati će prijavitelji s iskustvom u organizaciji i provedbi BIP-ova.

Napomena: prilikom prijave, potrebno je uzeti u obzir da će Erasmus sredstva (koja dodjeljuje Sveučilište u Zagrebu u Natječaju za Erasmus+ kombinirane intenzivne programe za razdoblje 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025. a na koji će se FOI prijaviti) biti namijenjena za organizaciju i provedbu zajedničkih aktivnosti programa, a svi sudionici/learneri sami moraju osigurati sredstva za putovanje, smještaj i ostale troškove.

Kontakt za više informacija:
Fakultet organizacije i informatike
Ured za međunarodnu suradnju