Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

FOI International Days 2024 ove godine od 15. do 17. svibnja 2024.

Ovogodišnji dani Međunarodne suradnje na FOI-ju održavat će se od 15. do 17. svibnja 2024. Više informacija uskoro!

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Vijest o Fakultetu organizacije i informatike objavljena u glasilu Indiana State University "ISU today" u SAD-u

Vijest o posjeti izv. prof. dr. sc. Kuntalu Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business objavljena je u službenom glasniku tog Sveučilišta. Zahvaljujemo još jednom profesoru na posjeti!

Studijski posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya iz Indiana State University Scott College of Business Fakultetu organizacije i informatike

Izvanredni profesor dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business nedavno je završio obiman studijski posjet Sveučilištu u Zagrebu, Fakultetu organizacije i informatike (SUZG FOI) u sklopu bilateralnog sporazuma između Indiana State University i Sveučilišta u Zagrebu.

Treću godinu zaredom, studenti i nastavnici FOI-ja, uspješno sudjelovali na BIP-u u Amsterdamu

Partnersko sveučilište FOI-ja, Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske, treću je godinu za redom organiziralo Erasmus+ kombinirani intenzivni program (BIP), ove godine pod nazivom “Design IT for the Better”.  Na BIP-u je sudjelovalo čak 9-ero studenata i dvije nastavnice FOI-ja. Program se održao od 4. listopada do 11. studenoga 2023., dok je finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) bio rezerviran za fizički boravak sudionika u Amsterdamu.

Posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business

U vremenu od 13. do 17. studenog 2023. na Fakultetu organizacije i informatike boravio je izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University, Scott College of Business iz Terre Haute u Indiani u SAD-u.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Design IT for the better” kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. Program će se održati kombinirano i trajat će od 4. listopada do 11. studenoga 2023. Finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) održat će se fizički u Amsterdamu. Rok za prijavu je 23. kolovoza 2023.

Studenti i nastavnici s FOI-ja sudjelovali na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu u Rumunjskoj

Šestero studenta i dvije nastavnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu sudjelovali su od 8. do 16. srpnja 2023. na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (engl. Blended Intensive Programme - BIP) pod naslovom „BEST – Boost your Entrepreneurship Skills in Transylvania“. BIP je održan u gradu Targu Mures u središtu Transilvanije, a tema programa bila je razvoj poduzetničkih vještina studenata i ponašanja usmjerenog na inovacije, kao i razmjenu znanja i kulture u multidisciplinarnim i međunarodnim timovima u svrhu pripreme i modeliranja poduzetničkih projekata (start-upova/spinn-offova).