U sklopu kolegija “Digitalni marketing” (ITDP) provođen WBL u suradnji s poduzećem Varteks d.d.

Objavljeno: 24.05.2024

U sklopu predmeta Digitalni marketing na stručnom studiju Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja (ITDP) ostvarena je suradnja s poduzećem Varteks d.d.

Predmetni nastavnici uz pomoć Centra za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) nastavili su i ove akademske godine kroz svoje predmete implementirati jedan od inovativnih načina podučavanja - učenje temeljeno na radu (engl. work based learning).

Za predmet Digitalni marketing na stručnom studiju ITDP, poslodavac uključen u navedenu vrstu podučavanja, bio je poduzeće Varteks d.d. Direktorica marketinga Vesna Loparić je u suradnji s FOI Alumnijima kreirala konkretni projektni zadatak za koji su studenti, u timovima, trebali ponuditi svoja rješenja.

Osim zadatka, studentima je bio omogućen obilazak samog poduzeća, proizvodnog pogona, a na raspolaganju su im bile i sve informacije potrebne za finaliziranje samih rješenja. Prezentacije finalnih projektnih rješenja održat će se u utorak, 28. svibnja 2024. godine u vremenu od 14:00 do 17:00 sati na FOI-ju.