Sveučilište u Zagrebu objavilo natječaj za Erasmus+ kombinirane intenzivne programe za razdoblje 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025.

Objavljeno: 23.05.2024

Obavještavamo nastavnike Fakulteta organizacije i informatike da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo poziv za dostavu prijedloga Erasmus+ kombiniranih intenzivnih programa (BIP) koji će se provoditi u razdoblju od 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025.

Poštovani nastavnici,

obavještavamo vas da je Sveučilište u Zagrebu objavilo Natječaj za kombinirane intenzivne programe u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za razdoblje od 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025. Natječaj se nalazi na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu.

Rok za prijavu:

•  Predviđena je otvorena mogućnost prijave intenzivnog programa tijekom duljeg vremenskog razdoblja do najkasnije 10. ožujka 2025. prema redoslijedu zaprimanja prijava („first come, first served“).
  • U slučaju ranijeg isteka planiranih financijskih sredstava, Sveučilište zadržava pravo ranijeg zatvaranja Natječaja, uz obavezu prethodne najave na mrežnim stranicama u roku od minimalno 2 radna dana prije ranijeg zatvaranja Natječaja.
  • Kombinirani intenzivni programi se mogu realizirati u razdoblju od 1. svibnja 2024. do 30. lipnja 2025.

Ostale informacije:

• Ukoliko ste zainteresirani za provedbu Erasmus+ kombiniranog intenzivnog programa (BIP-a), bilo kao koordinator ili kao partner, molimo da se najprije javite Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja koji će vam dati sve informacije o daljnjim koracima.
  • Erasmus+ BIP je potrebno prijaviti na ovaj Natječaj minimalno 3 mjeseca prije održavanja kako bi prijava bila na vrijeme obrađena, a BIP bi se trebao planirati i dosta ranije (6 mjeseci do godinu dana prije).

Kontakt za više informacija:

Fakultet organizacije i informatike
Ured za međunarodnu suradnju

Pavlinska 2, 42000 Varaždin
international@foi.unizg.hr
+385 42 390 826

https://www.foi.unizg.hr/sites/default/files/intfb.png   https://www.foi.unizg.hr/sites/default/files/intig.png