Podcast 'FOI Business Talks' ove srijede uz Katarinu Doru Kepić iz Konzuma

Fakultet organizacije i informatike, Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI u suradnji s Prvom školskom televizijom realizira desetu podcast emisiju 'FOI Business Talks', u kojoj gostuje Katarina Dora Kepić, bivša studentica FOI-ja (smjer Informacijsko i programsko inženjerstvo), koja danas razvija programske proizvode za tvrtku Konzum. Podcast, koji vodi voditeljica CPSRK-a Amalija Koren Cavaleiro, bit će biti emitiran ove srijede, 29. svibnja u 18:00 sati na YT kanalu FOI-ja i putem Facebook stranice FOI-ja.

Doc. dr. sc. Grega Vrbančič održat će pozvano predavanje o hibridnom strojnom učenju

U ponedjeljak, 3. lipnja 2024. godine u dvorani 6 (FOI 1) u 10:30 sati doc. dr. sc. Grega Vrbančič s Fakulteta za elektotehniku i računarstvo Sveučilišta u Mariboru održat će pozvano predavanje na temu „Hybrid machine learning: Adaptive fine-tuning of convolutional neural networks utilizing differential evolution“.

Pozvano predavanje: Damir Opsenica, društvo Maritime Center of Excellence

Damir Opsenica, iz društva Maritime Center of Excellence, održat će pozvano predavanje na FOI-ju, u okviru kolegija Digitalno poslovanje, u srijedu, 29. svibnja 2024. s početkom u 12:00 sati na FOI 2 (dvorana 1).

Pozvano predavanje: Karlo Magdić, trener za agilne pristupe u razvoju softvera

U utorak, 28. svibnja 2024., na kolegiju Komuniciranje i virtualni timovi u organizaciji pozvano predavanje održat će Karlo Magdić, trener za agilne pristupe u razvoju softvera.

Studenti i nastavnica FOI-ja sudjelovali na Erasmus+ BIP-u u Poljskoj

Šestero studenata i i jedna nastavnica s Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu su od 6. do 10. svibnja sudjelovali na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP-u) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg je organiziralo University of Economics in Katowice, Poljska.

U sklopu kolegija “Digitalni marketing” (ITDP) provođen WBL u suradnji s poduzećem Varteks d.d.

U sklopu predmeta Digitalni marketing na stručnom studiju Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja (ITDP) ostvarena je suradnja s poduzećem Varteks d.d.

24.05.2024, 13:00
Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2024./25.

Obavještavamo studente Fakulteta organizacije i informatike koji su se prijavili za za Erasmus+ studijski boravak u 2024./25. (oba semestra) kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo rezultate.

24.05.2024, 12:54
Prvo veliko League of Legends finale za hrvatske studente na University Esports Masters-u

UNIVERSITY Esports Masters, vodeće natjecanje u video igrama za sveučilišne studente u Europi, trenutno je u završnoj fazi timskih igara (League of Legends i Valorant) u kojoj, kao predstavnik Hrvatske, sudjeluje i Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike

23.05.2024, 09:36
Objavljen 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu - ak. godina 2024./2025.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu objavilo 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2024./2025. Rok za prijavu je 18. rujna 2024. godine.

FOI-jevci se sa STEM Games 2024 natjecanja vraćaju s brojnim medaljama

Jedno od najznačajnijih međunarodnih natjecanja za studente STEM Games, koje okuplja gotovo dvije tisuće studenata u području znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike, ove je godine održano od 12. do 17. svibnja 2024. u Umagu. Studenti FOI-ja se sa STEM Games-a vraćaju s čak 10 medalja!

21.05.2024, 13:40