Studenti i nastavnica FOI-ja sudjelovali na Erasmus+ BIP-u u Poljskoj

Šestero studenata i i jedna nastavnica s Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu su od 6. do 10. svibnja sudjelovali na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP-u) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg je organiziralo University of Economics in Katowice, Poljska.

Ovaj Erasmus+ BIP je održan u gradu Katowice na jugu Poljske.  Studenti su surađivali u međunarodnim i interdisciplinarnim timovima od 4-5 članova te su radili na slučajevima iz područja menadžmenta, međukulturalne raznolikosti, održivog poduzetništva i upravljanja projektima.

Program se održavao kao kombinacija online dijela, dok se od 6. do 10. svibnja održao fizički dio mobilnosti. Organizator BIP-a bilo je Ekonomsko sveučilište u Katowicama, dok su partnerske institucije, osim domaćina i FOI-ja bile i University of Applied Sciences BFI Vienna iz Austrije, CBS International Business School iz Njemačke, University of Florence iz Italije i Iscte - University Institute of Lisbon iz Portugala te Hong Kong Baptist University iz Kine.

Nastavnica FOI-ja koja je sudjelovala u provedbi ovog projekta bila je izv. prof. dr. sc. Kristina Detelj, a studenti koji su

bili uključeni u program su Marija Vugrinec, Elizabeta Rengel, Marta Bilić, Lana Zebić, Stjepan Petrović i Maks Patafta.

Povratne informacije bile su i više nego pozitivne te ih donosimo u rubrici Iskustva studenata, zajedno s galerijom slika.

Kontakt za više informacija:

Fakultet organizacije i informatike, Varaždin

Ured za međunarodnu suradnju