Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program u zimskom semestru 2023./24.

S novom akademskom godinom dolazi i nova grupa stranih studenata. Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u potrazi je za studentima koji žele upoznati svoje kolege iz inozemstva, sklopiti nova prijateljstva, družiti se, poraditi na engleskom jeziku, uz to se zabaviti ali i pomoći. Želimo da se dolazni studenti osjećaju dobrodošlo te da ih domaći studenti nauče ponešto o Hrvatskoj i Varaždinu. Ako vi želite biti jedan od tih studenata – prijavite se!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Design IT for the better” kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. Program će se održati kombinirano i trajat će od 4. listopada do 11. studenoga 2023. Finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) održat će se fizički u Amsterdamu. Rok za prijavu je 23. kolovoza 2023.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji
BIP Kranj Letak

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 4. do 9. rujna 2023., a može sudjelovati do 4-ero studenata i 1 nastavnik s FOI-ja.Rok za prijavu je 5. lipnja 2023.

Objavljen 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu – ak. godina 2023./24.

Obavještavamo studente FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2023./24. Rok za prijavu je 29. rujna 2023.

Natječaj za studente – Ljetna škola na FON-u u Beogradu
fon ljetna skola

Studenti Fakulteta organizacije i informatike i ovo ljeto imaju prilike sudjelovati na FON Summer School 2023. Ljetna škola s naslovom “Data Empowering Business” održat će se na kampusu Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu od 10. do 15. srpnja 2023.Rok za prijavu je 24. travnja 2023.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Rumunjskoj

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “BEST – Boost your Entrepreneurship Skills in Transylvan” kojeg organizira partnersko sveučilište iz Rumunjske. Fizički dio održat će se u gradu Târgu Mureș, u Transilvaniji, Rumunjska, u srpnju 2023., a može sudjelovati 5-ero studenata i 2-oje nastavnika s FOI-ja. Rok za prijavu je 20. ožujka 2023.

14.03.2023, 09:55
FOI WELCOME WEEK – Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente u ljetnom semestru 2022./23.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja prije početka ljetnog semestra organizira Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente koji će na FOI-ju studirati u ljetnom semestru ak. godine 2022./23., tzv. FOI Welcome Week.

OBJAVLJEN JE NATJEČAJ ZA ERASMUS+ STUDIJSKI BORAVAK STUDENATA U AK. GODINI. 2023./24.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u zimskom i ljetnom semestru ak. godine 2023./24. Natječaj je otvoren do 2. ožujka 2023.