Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Design IT for the better” kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. Program će se održati kombinirano i trajat će od 4. listopada do 11. studenoga 2023. Finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) održat će se fizički u Amsterdamu. Rok za prijavu je 23. kolovoza 2023.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji
BIP Kranj Letak

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 4. do 9. rujna 2023., a može sudjelovati do 4-ero studenata i 1 nastavnik s FOI-ja.Rok za prijavu je 5. lipnja 2023.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Splitu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“ kojeg organizira Fakultet organizacije i informatike. Fizički dio održat će se u Splitu od 25. lipnja do 1. srpnja 2023., a prilike za sudjelovanje ima 3-oje studenata s FOI-ja. Rok za prijavu je srijeda, 29. ožujka 2023.

Otvoreni natječaji za sudjelovanje u Kombiniranim intenzivnim programima u Kranju i Amsterdamu

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena su dva natječaja. Prvi natječaj odnosi se na kombinirani intenzivni program u Kranju, Slovenija dok se drugi odnosi na kratki intenzivni program u Amsterdamu, Nizozemska. Prijave su otvorene do petka, 20. svibnja, u 12 sati.

Objavljen je natječaj za Erasmus+ stručnu praksu za razdoblje od 09.05. do 30.09.2022. godine
erasmus+ stručna praksa

Obavještavamo studente FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za Erasmus+ stručnu praksu za razdoblje od 09.05. do 30.09.2022. godine.

Otvorene prijave za Međunarodnu ljetnu školu Sveučilišta u Grazu 2021 (GUSEGG)

Otvoren je poziv za prijavu na Graz International Summer School Seggau 2021 (GUSEGG). Ljetna škola će se za međunarodne studente održavati online, od 4. do 10. srpnja 2021. Rok za prijavu je 31. ožujka 2021.

Raspisan natječaj za stipendije Slovačke Republike – za studente, nastavnike i istraživače

Nacionalni program stipendiranja Slovačke Republike (“The National Scholarship Programme of the Slovak Republic” – NSP) podupire mobilnosti studenata, doktorskih studenata, sveučilišnih nastavnika, istraživača i umjetnika. Rok za prijavu je 30. travnja 2018. godine.