Upisi poslijediplomski doktorski ili specijalistički studij na FOI

Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Listopad je europski mjesec kibernetičke sigurnosti – Što FOI radi po tom pitanju?

Stručnjaci za informacijsku sigurnost jedni su od najtraženijih i najbolje plaćenih stručnjaka u području informatike. Kako bi istinski razumjeli ugroze i ranjivosti informacijskih sustava, ovi stručnjaci moraju razumjeti sve grane informacijskih tehnologija i njihov utjecaj na poslovanje. Njihov je posao savjetovati najvišu upravu i biti dio njenog sustava za upravljanje rizicima poslovanja. U svijetu u kojem informacijski sustavi sve više ovise o vanjskim uslugama, kvalitetni stratezi za upravljanje razvojem i zaštitom informacijskih sustava postali su ključni djelatnici modernih organizacija.

Obrana završnog specijalističkog rada - Patricija Tkalčec

U petak, 16. listopada 2020. godine u 09:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, Pavlinska 2, Vijećnica (III kat) Patricija Tkalčec branit će završni specijalistički rad pod nazivom "Parametri strateškog upravljanja poslovnim procesima na konkretnom primjeru".

29.09.2020, 14:23
Objavljen preliminarni raspored nastave za zimski semestar ak. godine 2020./2021.

Drage studentice i studenti!
Obavještavamo vas da je u aplikaciji FOI nastava dostupan preliminarni raspored nastave za zimski semestar akademske godine 2020./2021., za sve studije za koje se nastava održava u Varaždinu. Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u aplikaciji FOI nastava.

Pismo dekanice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep studentima FOI-ja

Poštovane studentice i studenti, objavljujemo pismo koje je dekanica prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep uputila studentima Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu uoči početka nove akademske godine 2020./2021.

Upute za organizaciju i provođenje nastave za sve studente u zimskom semestru ak. godine 2020./2021.

Poštovane studentice i studenti, obzirom na situaciju vezanu uz pandemiju koronavirusa, donosimo vam upute za organizaciju i provođenje nastave za studente na Fakultetu organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu u zimskom semestru ak. godine 2020./2021. koje možete pročitati ovdje.

Objavljen Natječaj za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustavaUpravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju. Više informacija pročitajte u nastavku.

Obrana završnog specijalističkog rada – Petra Mejaš

U petak, 04. rujna 2020. godine, pristupnica Petra Mejaš branit će svoj završni specijalistički rad.

Obavijest o odabiru kandidata - Goran Leskovar, mag. iur.

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto položaj III. vrste – VODITELJ ODSJEKA (Voditelj referade za poslijediplomski studij) – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (do povratka privremeno nenazočne djelatnice) obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Goran Leskovar, mag.iur.

Prve online obrane i kvalifikacijski doktorski ispiti na FOI-ju

Na Fakultetu organizacije i informatike, u ovim izvanrednim okolnostima, sredinom travnja 2020. održane su i prve online obrane specijalističkog i doktorskog rada te prvi online kvalifikacijski doktorski ispiti, čime je FOI još jednom potvrdio svoju spremnost u online provođenju ispita i obrana.