Održani FOI International Days 2021

Na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održani su Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2021. Iako su ovogodišnji, 13. po redu, Dani međunarodne suradnje FOI-ja, održani virtualno, ciljevi ovog dvodnevnog događanja ostali su jednaki kao i prošlih godina. To su u prvom redu umrežavanje sudionika, dijeljenje najboljih praksi i ideja, promoviranje međunarodnih i projektnih aktivnosti FOI-ja, kao i partnerskih sveučilišta i fakulteta.

Poziv studentima na FOI International Days 2021

Drage studentice i studenti, ovom prilikom vas pozivamo da nam se pridružite na virtualnim Danima međunarodne suradnje - FOI International Days 2021 koji će se održati 20. i 21. svibnja 2021. godine.

Informacije i procedure o dodatnim aktivnostima za ostvarenje ECTS bodova na FOI

Zbog sve većeg broja mogućnosti dobivanja, vrednovanja, priznavanja i evidentiranja ECTS bodova u sklopu nastavnih aktivnosti (u pravilu kroz Erasmus i horizontalnu mobilnost) te izvannastavnih aktivnosti (kroz ljetne škole i radionice), izradili smo novu web stranicu, koja studentima i nastavnicima FOI pruža informacije o njihovom ostvarenju.

Natječaj za stipendije za stručnu praksu u Japanu

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.

Poziv studentima na VIRTUALNU INFO TRIBINU o Erasmus+ praksi u ljetnom semestru

Info tribinu organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja i to putem BigBlueButton platforme, u četvrtak 5. studenoga s početkom u 13 sati. Predviđeno trajanje info tribine je sat vremena. Na tribini će studenti imati priliku čuti sve važne informacije vezane uz Erasmus+ stručnu praksu.

Prilika za studente za upis na diplomski studij na Sveučilištu u Klagenfurtu u Austriji

Sveučilište u Klagenfurtu objavljuje poziv za visokokvalificirane studente diplomskih studija informatike da se prijave za dobivanje stipendije te već od ljetnog semestra ak. godine 2019./20. započnu prvu godinu diplomskog studija na ovom cjenjenom sveučilištu. Prijave su otvorene do 20. listopada 2019. godine.

Stipendije Vulcanus in Japan (industrijska praksa u japanskim tvrtkama)

U tijeku je natječaj programa “Vulcanus in Japan” preko kojeg hrvatski studenti imaju prilike za odrađivanje jednogodišnje stručne prakse u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2019./20. Rok za prijavu je 20. siječnja 2019. godine.

Ljetna praksa na Sveučilištu u Cincinnatiju

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University Of Cincinnati) traži studente za rad u njihovom uredu od 3. lipnja do 26. srpnja 2019. u svrhu izrade video i tiskanih materijala za njihov ured. Rok za prijavu je 1. veljače 2019. godine.

Uskoro Erasmus+ info dan 2017 „Saznaj više i kreni!“

Drage studentice i studenti FOI-ja, pozivamo vas na Erasmus+ informativni dan pod nazivom „Saznaj više i kreni“ koji će se održati 14. prosinca 2017. (četvrtak) s početkom u 12 sati u caffe baru Info Club (podrum zgrade FOI 1). Info dan organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja s ciljem informiranja i predstavljanja mogućnosti za međunarodnu mobilnost koje studenti FOI-ja imaju, prvenstveno u okviru programa Erasmus+.

Najava Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2017./18 – 2. krug

Obavještavamo studente Fakulteta organizacije i informatike kako će Sveučilište u Zagrebu uskoro raspisati natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu. Objava natječaja je planirana za studeni 2017., natječaj će biti otvoren 2-3 tjedna, a odlazak na praksu će biti moguć od 1. siječnja 2018.