Kraj obrazovanja na visokoškolskoj ustanovi trebao bi predstavljati okosnicu svega što je student/ica naučio/la tijekom studiranja. Stoga se izrada završnog/diplomskog rada temelji na svim kompetencijama koje su razvijene i/ili unaprijeđene kroz nastavne i izvannastavne aktivnosti studenata. Uprava Fakulteta u suradnji s Povjerenstvom za izradu preporuka za izradu i mentoriranje završnih i diplomskih radova organizira radionicu za studente koja će se održati u četvrtak 28. lipnja 2018. godine s početkom u 16.00 sati, u dvorani 1 (FOI 1).

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkom mjestu za Studentske izbore koji će se održati 11. i 12. lipnja 2018. godine.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike primati 28., 29. i 30. svibnja 2018. godine, u terminima od 12 do 14 sati.

U ponedjeljak, 11. lipnja 2018. godine i u utorak, 12. lipnja 2018. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Zbog održavanja Dana međunarodne suradnje, 10. i 11.5.2018., doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP, diplomske studije informatike i EP te stručni studij PITUP Varaždin.

Pozivamo sve zainteresirane studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u ljetnom semestru u akademskoj godini 2017./18. na sveučilišnim studijima.

27.02.2018, 14:50

Od ove akademske godine (ak. 2017./18.) Fakultet organizacije i informatike organizira pripremu/edukaciju studenata za izradu završnog/diplomskog rada. Prisustvovanje ovim pripremama je obavezno za sve studente koji ove akademske godine upisuju završni/diplomski rad.

Na Fakultetu organizacije i informatike održane promocije studenata sa sveučilišnog diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i informatičkih diplomskih studija te stručnog preddiplomskog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP).

22.01.2018, 10:55