FOI nagrađen na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Fakultet organizacije i informatike i ove se godine uspješno predstavio na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Smotra se održala u prostorima Studentskog centra u Zagrebu od 21. do 23. studenog 2019. godine.

Izobrazba u području javne nabave (siječanj/veljača)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Objavljene rang liste za upis u prvu godinu diplomskih studija

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku objavljujemo konačne rang liste za upis u prvu godinu diplomskih studija Ekonomike poduzetništva i Informatike.

23.09.2019, 15:56
Popis izbornih predmeta na kojima se neće izvoditi nastava u zimskom semestru 2019./2020.

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima, u nastavku pročitajte na kojim se izbornim predmetima nastava u zimskom semestru akademske godine 2019./20. na sveučilišnim preddiplomskim studijima neće izvoditi.

20.09.2019, 13:18
Upisi u prvu godinu diplomskih studija

U nastavku pročitajte sve važne informacije vezane za upis u prvu godinu Diplomskog sveučilišnog studija informatike i Diplomskog sveučilišnog studija Ekonomike poduzetništva. Rang liste su objavljene ovdje.

11.09.2019, 15:27
Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija - jesenski rok

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11
Datumi upisa u više godine studija

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.

Prijave za obrazovni program PPDMO u tijeku

Prijave za novi ciklus obrazovnog programa 'Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje' (PPDMO), koji će započeti u listopadu 2019. godine na Fakultetu organizacije i informatike, primaju se do 25. rujna 2019. godine. Program je namijenjen osobama koje žele biti nastavnici predmetne nastave u osnovnim i srednjim školama, a više detalja o natječaju nalazi se u nastavku.

25.07.2019, 10:46
Izobrazba u području javne nabave (rujan/listopad)

UPISI U PRVU GODINU PREDDIPLOMSKIH STUDIJA FOI-ja

U nastavku pročitajte termine upisa na sveučilišni preddiplomski studij Informacijski i poslovni sustavi, sveučilišni preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva te na stručni preddiplomski studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

20.07.2019, 13:21