Iskaz interesa za STEM GAMES 2024 arene znanja

Studentice i studenti, želite li iduće godine sudjelovati na najvećem studentskom STEM natjecanju u Hrvatskoj i okušati se u arenama znanja na STEM GAMES 2024? Iskažite svoj interes ovdje i prijavite se do 15. prosinca 2023., nakon čega će organizacijski tim FOI-ja formirati skupine koje će se natjecati u Umagu od 12. do 17. svibnja 2024.

Međunarodna ljetna škola u Austriji

Renomirana tvrtka Infineon Technologies Austria AG organizira ljetnu školu za studente u razdoblju od 18. do 22. rujna 2023. pod nazivom AnaGen „Disruptive methods for the next generation of Chip Design“. Više o prijavama u nastavku!

Otvorene prijave za Huawei 'Seeds for the future' program

Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u suradnji s tvrtkom Huawei Technologies peti put provodi program obrazovanja pod nazivom „Seeds for the Future". Riječ je o programu koji Huawei Technologies od 2008. godine, u okviru globalne inicijative, nudi najboljim studentima iz raznih zemalja s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj, kao i pristupa dijelu Huawei-jeve najnovije visokotehnološke opreme za informacijsko-komunikacijsku tehnologiju (IKT). Prijaviti se mogu i studenti FOI-ja.

Studenti FOI-ja osvojili četvrta mjesta na Digitalnom inovacijskom inkubatoru

U novim prostorima Sveučilišta u Zagrebu, u zgradi Regionalnog centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECELU, u ponedjeljak, 3. srpnja 2023. godine održano je natjecanje Digitalni inovacijski inkubator kojeg organizira Institut za inovacije. Natjecali su se i timovi s FOI-ja.

Obavijest za studente diplomskih i doktorskog studija FOI-ja - ljetna škola NEMO 2023 u Beču

U razdoblju od 17. do 28. srpnja 2023. OMiLAB (Open Models Laboratory) na Sveučilištu u Beču organizira 9. NEMO ljetnu školu o konceptualnom modeliranju pod motom “Become a digital leader!”.

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.

Poziv volonterima - akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo sve volontere da se odazovu akciji dobrovoljnog darivanja krvi koje organizira Studenski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI, Odjelom za transfuzijsku medicinu opće bolnice Varaždin i Gradskim uredom Crvenog križa Varaždin.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta i Fakulteta organizacije i informatike

Pozivaju se svi studenti Fakulteta organizacije i informatike da se odazovu redovnim izborima za predstavnike u Studentskom zboru Sveučilišta i studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike.

Prihvaćene i odbačene kandidature za izbor predstavnika u Studentski zbor FOI

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavilo je Prihvaćene i odbačene kandidature za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na redovnim izborima koji će se održati 29. i 30. ožujka 2023. godine. Više u nastavku.

KANDIDATURE ZA STUDENTSKI ZBOR SVEUČILIŠTA U ZAGREBU I STUDENTSKI ZBOR FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja objavljuje da će kandidature za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike primati 7. i 8. ožujka 2023. u terminima od 12:00 do 14:00 sati.