Izbori za Studentski zbor Sveučilišta i Fakulteta organizacije i informatike

Pozivaju se svi studenti Fakulteta organizacije i informatike da se odazovu redovnim izborima za predstavnike u Studentskom zboru Sveučilišta i studentskom zboru Fakulteta organizacije i informatike.

Izbori će se održati 29. i 30. ožujka 2023. godine u vremenu od 08.00 do 20.00 sati. Izbori će biti organizirani na jednom biračkom mjestu te su svi studenti s popisa birača pozvani da dođu na glasovanje na:

• Biračko mjesto FOI - 1 (Pavlinska 2), dvorana za sastanke (1. kat)

Birači sa sobom trebaju ponijeti identifikacijski dokument (X-icu) koju trebaju dati na uvid Biračkom odboru. Od Biračkog odbora ćete dobiti listiće na kojima možete glasati. Upute o popunjavanju listića nalaze se na dnu glasačkih listića. Detaljnije informacije o svim kandidatima možete pročitati ovdje.

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu donijelo je Uputu o pravima i dužnostima promatrača tijekom izbora predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na redovnim izborima koji će se održati 29. i 30. ožujka 2023. godine.