Edukacija volontera za sve zainteresirane studente i zaposlenike FOI-ja

U ponedjeljak, 18. ožujka 2024. , u vremenu od 10:15 do 11:45 sati, na lokaciji FOI 1, dvorana 3, održat će se edukacija za sve zainteresirane sadašnje i buduće volontere Fakulteta. Više o temama pogledajte u nastavku.

Poziv za volontiranje u Udruzi Bedem ljubavi

Drage volonterke i volonteri ovim putem vas pozivamo na volontiranje u Udruzi Bedem ljubavi. Više informacija u nastavku.

Božićna humanitarna akcija na FOI-ju

U duhu božićnih blagdana, sa srcem ispunjenim dobrotom, Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike i Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI-ja sa zadovoljstvom najavljuju tradicionalnu Božićnu humanitarnu akciju, koja će se odvijati na FOI-ju u utorak, 12. i srijedu, 13. prosinca 2023.

Poziv na edukaciju za volontere

Volontiranje je dobrovoljno ulaganje osobnog vremena, znanja i vještina kojima se doprinosi razvoju društva, ali i osobnom razvoju, jer volonteri stječu iskustva i kompetencije koje omogućuju aktivno sudjelovanje u društvu i osobnu dobrobit. Kako bismo potaknuli veće uključivanje u volonterske aktivnosti, pozivamo sve studente na edukaciju za volontere. Više informacija u nastavku.

Poziv za dobrovoljno darivanje krvi

Studentski zbor FOI u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI te Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin, u utorak, 24. listopada 2023. godine, organizira dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Akcija će se održati u razdoblju od 10:00 do 12:30 sati u dvorani 11 na prvom katu zgrade FOI 1.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Studentski zbor u suradnji s Centrom za volontiranje i humanitarni rad FOI te Gradskim društvom Crvenog križa Varaždin, u utorak, 24. listopada 2023. godine, organizira dobrovoljno darivanje krvi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Događaj će se održati u razdoblju od 10:00 - 12:30 sati u dvorani 11 na prvom katu, zgrada FOI 1.

Uspješno provedena volonterska akcija čišćenja okoliša u sklopu nacionalne manifestacije „Hrvatska volontira“

U sklopu nacionalne manifestacije Hrvatska volontira 18. svibnja 2023. organizirana je volonterska akcija čišćenja i uređenja okoliša ispred i iza zgrade Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI1).

Poziv volonterima - uključite se u akciju 'Hrvatska volontira'

Centar za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike poziva sve zainteresirane volonterke i volontere na akciju čišćenja i uređenja okoliša u srijedu, 17. svibnja 2023. godine od 17.00 do 19.00 sati. Uređivat ćemo okoliš ispred i iza zgrade FOI 1 na adresi Pavlinska 2 u Varaždinu.

Prezentacije studenskih istraživanja na Sveučilištu Carlow u Sjedinjenim Američkim Državama u Pittsburghu

Na partnerskom Sveučilištu Carlow u Pittsburghu 20.5.2023. godine održavaju se Carlow Scholars' Day (CSD), u kojem sudjeluju i studenti FOI-ja.

Festival znanosti: 'Mali znanstvenici – veliki genijalci: Što znamo o svijetu koji nas okružuje?'

U okviru ovogodišnje manifestacije Festival znanosti, 24. travnja 2023. na Fakultetu organizacije i informatike održava se digitalna izložba dječjih likovnih radova pod naslovom „Mali znanstvenici – veliki genijalci: Što znamo o svijetu koji nas okružuje?“.