Upisi poslijediplomski doktorski ili specijalistički studij na FOI - ak. god. 2021-2022.

Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Time4Science - izv. prof. dr. sc. Ana Meštrović
time4science logo

U petak, 28. svibnja 2021. s početkom u 10:00 održat će se online predavanje izv. prof. dr. sc Ane Meštrović na temu "Primjena postupaka iz područja umjetne inteligencije za bolje razumijevanje infodemije".

Time 4 Science - predavanje Roberta McKenzieja

U okviru projekta Time 4 Science u organizaciji Fakulteta orgranizacije i informatike, u utorak 7. svibnja, u Vijećnici FOI-ja predavanje je održao urednik i predavač Robert McKenzie. Na predavanju pod nazivom "Academic Writing: A Brief Overview”, studentima i profesorima FOI-ja McKenzie je prenio svoje znanje i iskustvo s ciljem usavršavanja akademskog pisanja.

Natječaj za upis na poslijediplomske studije

Objavljeni su natječaji za upis na Poslijediplomski doktorski studij Informacijske i komunikacijske znanosti i upis na Poslijediplomske specijalističke studije (1) Menadžment poslovnih sustava i (2) Upravljanje sigurnošću i revizija informacijskih sustava. Natječaji su otvoreni do 30. studenoga 2017. godine.

Specijalizirane radionice na FOI-ju u mjesecu rujnu!

Edukacije će pokrivati aktualna područja kao što je Internet stvari, nove tehnike dizajna korisničkog iskustva, dizajn web kompetitivnih web sučelja, razvoj menadžerskih i poduzetničkih vještina, primjene analitika i prediktivna analitika. Prijave su krenule pa stoga požurite jer su mjesta ograničena!