Održavanje izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

Izbori se održavaju 23.3.2021. i 24.3.202. od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 u zgradi FOI1

Izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike i Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu održavaju se u utorak 23.3.2021 i srijedu 24.3.2021 od 8:00 do 20:00 u dvorani D7 u zgradi FOI1.

Birači sa sobom trebaju ponijeti identifikacijski dokument (X-icu), a na izbornom mjestu moraju se pridržavati svih propisanih epidemioloških mjera.

Od Biračkog odbora dobit ćete dva listića različite boje – jedan je za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, a drugi za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.

Uputa o popunjavanju listića nalazi se na dnu listića. Npr. glasački listić za Studentski zbor FOI-ja se popunjava tako da se zaokruži redni broj ispred imena najviše devetnaest (19) kandidata.

Popunjeni listići ubacuju se u dvije različite glasačke kutije – u jednu idu listići za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, a drugu za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.