Zbog sve većeg broja mogućnosti dobivanja, vrednovanja, priznavanja i evidentiranja ECTS bodova u sklopu nastavnih aktivnosti (u pravilu kroz Erasmus i horizontalnu mobilnost) te izvannastavnih aktivnosti (kroz ljetne škole i radionice), izradili smo novu web stranicu, koja studentima i nastavnicima FOI pruža informacije o njihovom ostvarenju.

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.

Francusko veleposlanstvo u Hrvatskoj u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU otvara natječaj za više vrsta stipendija Francuske vlade za akademsku godinu 2020./2021. Rok za prijavu je 15. svibnja 2020.

Nacionalni program stipendiranja Slovačke Republike (“The National Scholarship Programme of the Slovak Republic” – NSP) podupire mobilnosti studenata, doktorskih studenata, sveučilišnih nastavnika, istraživača i umjetnika. Rok za prijavu je 30. travnja 2018. godine.

Obavještavamo vas o održavanju BaSoTI Young Scientists konferencija na Tehničkom sveučilištu u Tallinnu. Datum održavanja konferencija je 1. i 2. kolovoz 2016. Organizatori posebno pozivaju studente na doktorskim studijima da se prijave.