Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL u subotu, 25. studenoga 2023., održane su dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Dunja Dobrinić, koja je 13. siječnja 2023. obranila doktorski rad na temu Utjecaj digitalne zrelosti, konkurentskih prioriteta i stilova odlučivanja na namjeru prihvaćanja digitalnih tehnologija u mikro i malim organizacijama. Diplomu joj je, uz rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, uručila i dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Javni razgovor – mr. sc. Miro Zdilar

U četvrtak, 13. srpnja 2023. godine, pristupnik mr. sc Miro Zdilar ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

27.06.2023, 12:38
Predstavljanje suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata na FOI-ju

Pozivamo sve zainteresirane studente zadnje godine Diplomskog studija da nam se pridruže na predstavljanju slobodnih suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata koje će se održati u srijedu, 21. lipnja 2023. u 15 sati u dvorani D10 na FOI1 ili online putem ove poveznice.

Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL ove su subote, 20. svibnja 2023. održane dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Rektor prof. dr. sc. Stjepan Lakušić promovirao je novih 365 doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Tijekom prve svečanosti promovirano je 184 doktorskih kandidata, a tijekom druge njih 181. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Valentina Đurek.

Program 29. radionice za doktorande

U petak 21. travnja 2023. s početkom u 14:00 sati održat će se putem BBB sustava 29. radionica za doktorande. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom "What digitalisation means for public administration and public services? - Theoretical and empirical considerations and how to shape the topic into a good research", koje će održati Prof. Hiroko Kudo, Ph.D. Profesorica dolazi s Faculty of Law, Chuo University, Hachioji (Tokio, Japan). Nakon pozvanog predavanja pet doktoranada prezentirat će svoje istraživačke ideje.

Privremeni rezultati nakon dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja
studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Obavijest za studente diplomskih i doktorskog studija FOI-ja - ljetna škola NEMO 2023 u Beču

U razdoblju od 17. do 28. srpnja 2023. OMiLAB (Open Models Laboratory) na Sveučilištu u Beču organizira 9. NEMO ljetnu školu o konceptualnom modeliranju pod motom “Become a digital leader!”.

Popis prijavljenih pristupnika i raspored kvalifikacijskog doktorskog ispita

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika i raspored kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati u petak, 17. veljače 2023. godine, s početkom u 10:00 sati, u Vijećnici Fakulteta, 3. kat, Pavlinska 2, Varaždin.

Održana 28. radionica za doktorande na FOI-ju

U petak 13. siječnja 2023. održana je 28. radionica za doktorande putem BBB sustava. Radionica je započela pozvanim predavanjem koje je održao Prof. Ravishankar Sharma, Ph.D. (Zayed University, Abu Dhabi) pod nazivom „Blockchain as a Service (BaaS) for Fair-Trade - an Action Design Research Study“. Nakon pozvanog predavanja, sedam doktoranada Doktorskog studija paralelno je u dvije sekcije predstavilo svoje istraživačke ideje. Radionici je prisustvovalo više od trideset sudionika.