Predstavljanje suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata na FOI-ju

Objavljeno: 20.06.2023

Pozivamo sve zainteresirane studente zadnje godine Diplomskog studija da nam se pridruže na predstavljanju slobodnih suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata koje će se održati u srijedu, 21. lipnja 2023. u 15 sati u dvorani D10 na FOI1 ili online putem ove poveznice.

Željeli bismo vam predstaviti otvorene suradničke pozicije na Katedri za razvoj informacijskih sustava i Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, uvjete za zapošljavanje na navedena radna mjesta, opis poslova, obveze asistenata na Fakultetu te vas informirati o Doktorskom studiju i akademskom napredovanju.

Smatramo da posao na FOI-ju nudi brojne prednosti o kojima se malo ili nimalo govori te smatramo kako je tribina idealna prilika da vam ih predstavimo. Dodatno, ako želite razvijati svoju akademsku karijeru i znanstveno se usavršavati te ste motivirani za kontinuirano učenje - ovo je idealna prilika za vas.

Zašto FOI?

Započni karijeru u pravom smjeru i postani dio FOI tima!