Održana 28. radionica za doktorande na FOI-ju

Objavljeno: 16.01.2023

U petak 13. siječnja 2023. održana je 28. radionica za doktorande putem BBB sustava. Radionica je započela pozvanim predavanjem koje je održao Prof. Ravishankar Sharma, Ph.D. (Zayed University, Abu Dhabi) pod nazivom „Blockchain as a Service (BaaS) for Fair-Trade - an Action Design Research Study“. Nakon pozvanog predavanja, sedam doktoranada Doktorskog studija paralelno je u dvije sekcije predstavilo svoje istraživačke ideje. Radionici je prisustvovalo više od trideset sudionika.

Pozvano predavanje

Prof. Ravishankar Sharma, Ph. D., Zayed University, Abu Dhabi

Prezentacije doktoranada (Sekcija 1)

Ena Barčić