Objavljena prva verzija rasporeda nastave za zimski semestar ak. godine 2022./2023.

Drage studentice i studenti!

U aplikaciji FOI Nastava objavljena je prva verzija rasporeda za sljedeću akademsku godinu. Možete vidjeti raspored za odabrani studij i godinu (odaberite sve grupe i pomaknite se na datum 03. listopada 2022.). Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u istoj aplikaciji.

Upisi na preddiplomske studije - jesenski rok 2022.

Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku odvijat će se isključivo online. Upisne kvote za upis na jesenskom roku objavljene su u sustavu Postani student. Prijave na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike obavljaju se putem spomenutog sustava, a više detalja pročitajte u nastavku.

Promocije prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. srpnja 2022. godine u HNK Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Sajam studentskih proizvoda ponovno na FOI-ju

U utorak, 14. lipnja 2022. u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike održan je Sajam studentskih proizvoda. Sajam već niz godina, uz potporu nastavnika na predmetu Poduzetnički pothvat na 3. godini preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva, organiziraju studenti s ciljem simulacije stvarnog poslovanja, pri čemu sami pribavljaju inpute za proizvodnju, organiziraju i realiziraju proizvodni proces, definiraju cjenovnu strategiju te na posljetku jačaju svoje prodajne vještine.

14.06.2022, 15:16
Promovirano 538 FOI-jevih prvostupnika/ca i magistara/ica

U petak i u subotu, 1. i 2. srpnja 2022., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te stručnih prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 538 promovenata.

Marina Zubić iz poduzeća Async Labs održala pozvano predavanje
Pozvano predavanje Marine Zubić

U utorak 31. svibnja, u okviru redovite nastave iz predmeta Organizacija i menadžment na sveučilišnom preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva, pozvano predavanje održala je Marina Zubić, voditeljica marketinga u poduzeću Async Labs.

31.05.2022, 12:54
Rotary Club Varaždin dodijelio nagrade za izvrsnost i studentima FOI-ja
Nagrađeni studenti - Rotary Club

Na prigodnoj svečanosti u Županijskoj palači, dodijeljene su Nagrade za izvrsnost prof dr. sc. Franjo Ruža Rotary Cluba Varaždin. Ove ih je godine dobilo 12 učenika srednjih škola i 15 studenata, a među kojima su i studenti i studentice Fakulteta organizacije i informatike.

Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

U petak, 20. svibnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će Stjepan Kolednjak, direktor prodaje i prokurist obiteljskog poduzeća Biovitalis.

18.05.2022, 12:33
Pozvano predavanje i donacija menstrualnih potrepština

U ponedjeljak, 16. svibnja 2022. godine je u sklopu predmeta Socijalno poduzetništvo na preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva održano pozvano predavanje tvrtke „Intimina“, predavačica Lucija Čorak i Danele Žagar.

18.05.2022, 08:21
Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

U petak, 29. travnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će suosnivač i direktor Nextbike sustava javnih bicikala – Ante Gustin.