Promocije prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. srpnja 2022. godine u HNK Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Upisi na preddiplomske studije - ljetni rok 2022.
upisi studenti foi-ja

Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na ljetnom roku odvijat će se isključivo online. Upisne kvote za upis na jesenskom roku objavljene su u sustavu Postani student. Prijave na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike obavljaju se putem spomenutog sustava. Napominjemo da se studenti u novu akademsku godinu upisuju isključivo u NOVE (revidirane) studijske programe.

15.06.2022, 10:36
Postupak upisa na FOI (ak. godina 2022./2023.)
Studenti FOI-ja

Dragi brucoši, želimo vam poželjeti dobrodošlicu i zahvaliti na povjerenju koje ste pokazali kroz odabir Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu za nastavak vašeg formalnog obrazovanja. U nastavku pročitajte zašto je upis na FOI toliko jednostavan i brz.

15.06.2022, 09:47
Sajam studentskih proizvoda ponovno na FOI-ju

U utorak, 14. lipnja 2022. u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike održan je Sajam studentskih proizvoda. Sajam već niz godina, uz potporu nastavnika na predmetu Poduzetnički pothvat na 3. godini preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva, organiziraju studenti s ciljem simulacije stvarnog poslovanja, pri čemu sami pribavljaju inpute za proizvodnju, organiziraju i realiziraju proizvodni proces, definiraju cjenovnu strategiju te na posljetku jačaju svoje prodajne vještine.

14.06.2022, 15:16
Marina Zubić iz poduzeća Async Labs održala pozvano predavanje
Pozvano predavanje Marine Zubić

U utorak 31. svibnja, u okviru redovite nastave iz predmeta Organizacija i menadžment na sveučilišnom preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva, pozvano predavanje održala je Marina Zubić, voditeljica marketinga u poduzeću Async Labs.

31.05.2022, 12:54
Rotary Club Varaždin dodijelio nagrade za izvrsnost i studentima FOI-ja
Nagrađeni studenti - Rotary Club

Na prigodnoj svečanosti u Županijskoj palači, dodijeljene su Nagrade za izvrsnost prof dr. sc. Franjo Ruža Rotary Cluba Varaždin. Ove ih je godine dobilo 12 učenika srednjih škola i 15 studenata, a među kojima su i studenti i studentice Fakulteta organizacije i informatike.

Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

U petak, 20. svibnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će Stjepan Kolednjak, direktor prodaje i prokurist obiteljskog poduzeća Biovitalis.

18.05.2022, 12:33
Pozvano predavanje i donacija menstrualnih potrepština

U ponedjeljak, 16. svibnja 2022. godine je u sklopu predmeta Socijalno poduzetništvo na preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva održano pozvano predavanje tvrtke „Intimina“, predavačica Lucija Čorak i Danele Žagar.

18.05.2022, 08:21
Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

U petak, 29. travnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će suosnivač i direktor Nextbike sustava javnih bicikala – Ante Gustin.

Raspored kolokvija za ljetni semestar 2021./2022.
Raspored kolokvija 2022

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru akademske godine 2021./2022. za preddiplomske i diplomske studije te za stručni studij ITDP/PITUP Varaždin.