Poštovane studentice i studenti,
nastavlja se redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra. Anketa je dobrovoljna i anonimna, a više detalja o njoj možete pročitati ovdje.

Poštovane studentice i studenti,

počinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra.

U nastavku pogledajte promjenu u rasporedu održavanja nastave za petak 26. travnja 2019. godine.

PROMJENA MJESTA ODRAŽAVANJA NASTAVE - 26. TRAVNJA 2019.

18.04.2019, 13:16

Dragi studenti, kao što je najavljeno na nastavi ovaj tjedan, u petak 29. ožujka 2019. godine će pozvano predavanje na temu startupova i poduzetništva održati Abigail Ingram sa američkog Sveučilišta DePaul. Više informacija u nastavku.

28.03.2019, 13:49

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru 2018./19. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP. Raspored nastave objavljen je u aplikaciji nastava.foi.hr.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2018./2019. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University Of Cincinnati) traži studente za rad u njihovom uredu od 3. lipnja do 26. srpnja 2019. u svrhu izrade video i tiskanih materijala za njihov ured. Rok za prijavu je 1. veljače 2019. godine.

Od ponedjeljka, 07. siječnja 2019. godine započinje drugi dio redovitog anketiranja studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Od srijede 28. studenog 2018. godine započinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.