Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Stipendije zaklade “British Scholarship Trust” u akademskoj godini 2024./2025.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i Agencija za mobilnost i programme Europske unije pozivaju na podnošenje prijava za stipendije zaklade “British Scholarship Trust” u akademskoj godini 2024./2025.

04.12.2023, 08:13
Vijest o Fakultetu organizacije i informatike objavljena u glasilu Indiana State University "ISU today" u SAD-u

Vijest o posjeti izv. prof. dr. sc. Kuntalu Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business objavljena je u službenom glasniku tog Sveučilišta. Zahvaljujemo još jednom profesoru na posjeti!

Info tribina za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu – ljetni semestar 2023./24.

Pozivamo studentice i studente FOI-ja zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u četvrtak, 7. prosinca 2023. u 12 sati na FOI 1 (dvorana 3).

27.11.2023, 11:38
Treću godinu zaredom, studenti i nastavnici FOI-ja, uspješno sudjelovali na BIP-u u Amsterdamu

Partnersko sveučilište FOI-ja, Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske, treću je godinu za redom organiziralo Erasmus+ kombinirani intenzivni program (BIP), ove godine pod nazivom “Design IT for the Better”.  Na BIP-u je sudjelovalo čak 9-ero studenata i dvije nastavnice FOI-ja. Program se održao od 4. listopada do 11. studenoga 2023., dok je finalni tjedan (od 5. do 11. studenoga) bio rezerviran za fizički boravak sudionika u Amsterdamu.

Objava natječaja za Erasmus praksu u inozemstvu - ak. godina 2023./24.

Obavještavamo student FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo 2. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2023./24.

Rok za prijavu je 29. veljače 2024.

Održan Welcome week za strane Erasmus studente

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je od 26. do 29. rujna 2023. godine tzv. Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne student koji će preko programa mobilnosti Erasmus+ na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24.

FOI WELCOME WEEK - Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente u ljetnom semestru 2023./24.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja prije početka zimskog semestra organizira Tjedan dobrodošlice za dolazne inozemne studente koji će na FOI-ju studirati u zimskom semestru ak. godine 2023./24., tzv. FOI Welcome Week.

FOI uspješno sudjelovao na još jednom Erasmus+ BIP-u na Fakultetu za organizacijske znanosti u Kranju

U organizaciji Fakulteta za organizacijske znanosti (FOV) Sveučilišta u Mariboru je od 31. kolovoza do 15. rujna 2023. održan Erasmus+ kombinirani intenzivni program (BIP) pod nazivom „3rd BIP International Summer School »Organization, Management and Society« FOV 2023“. U programu je sudjelovalo troje studenata i jedna nastavnica s FOI-ja.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program u zimskom semestru 2023./24.

S novom akademskom godinom dolazi i nova grupa stranih studenata. Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u potrazi je za studentima koji žele upoznati svoje kolege iz inozemstva, sklopiti nova prijateljstva, družiti se, poraditi na engleskom jeziku, uz to se zabaviti ali i pomoći. Želimo da se dolazni studenti osjećaju dobrodošlo te da ih domaći studenti nauče ponešto o Hrvatskoj i Varaždinu. Ako vi želite biti jedan od tih studenata – prijavite se!