Na FOI-ju započela Erasmus kampanja za studente

Početkom nove kalendarske godine Sveučilište u Zagrebu će raspisati natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (tzv. razmjenu) u ak. godini 2020./21. s ciljem motiviranja što većeg broja studenata FOI-ja na ovaj životni iskorak, Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja pokrenuo je informativnu i promotivnu kampanju.   Pozivamo studente da prate kampanju, jer važno je imati pravu informaciju u pravom trenutku.

Vedran Rezar iz BULB Technologies održao gostujuće predavanje FOI-jevim studentima

U ponedjeljak, 9. prosinca 2019. na Fakultetu organizacije i informatike Vedran Rezar, CEO u poduzeću BULB technologies iz Zagreba, studentima je održao predavanje na temu Razvoj programskih rješenja za potporu automatizacije workflow-a.

10.12.2019, 12:48
Prijavi se i prošeći uredima poduzeća CS Computer Systems i ecx.io

U srijedu, 11. prosinca 2019. godine, od 10:00 sati, Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja organizira posjet poduzećima Computer Systems i ecx.io u Varaždinu. Posjet je otvorena za studente svih godina i smjerova studija, no posebno pozivamo studente završne godine preddiplomskog i studente diplomskih studija, koje očekuje skorašnji ulazak na tržište rada, da se prijave za posjet. Posjet uključuje kratka predavanja kroz koja će zaposlenici studentima predstaviti poslovanje i karijerne prilike.

Predmet Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom

Predmet Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom zamišljen je kao sveučilišni predmet, a dostupan je za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

Informacija o prijavi, izradi i predaji završnih i diplomskih radova

Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Raspored kolokvija za zimski semestar 2019./2020.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru 2019./20. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Info tribina za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu – ljetni semestar 2019./20.

Pozivamo studentice i studente FOI-ja zainteresirane za odlazak na stručnu praksu u inozemstvo na informativnu tribinu koju će održati Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja u utorak, 22. listopada 2019. u 12:30 sati u dvorani 10 (FOI 1, prizemlje).

Radionica Internet of Things na FOI-ju – poziv studentima na prijavu

Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.

Promjena mjesta održavanja nastave - CRODMA 2019.

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o promjeni održavanja nastave idućeg petka, 11. listopada 2019. zbog održavanja konferencije CRODMA 2019. na Fakultetu organizacije i informatike.

04.10.2019, 15:15