Informacija o prijavi, izradi i predaji završnih i diplomskih radova

Objavljeno: 04.11.2019

Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Nastavnici su obvezni ponuditi teme završnih i diplomskih radova studentima do 1. prosinca 2019. godine.

Teme završnih i diplomskih radova nastavnici mogu u sustav FOI Radovi za studije na kojima izvode nastavu upisivati najkasnije do petka, 15.11.2019. godine.

Svaki nastavnik je u jednoj akademskoj godini dužan studentima omogućiti izbor najmanje 5 tema po studijskom programu na kojem izvodi nastavu, u što se ubrajaju i slobodne teme iz prošle akademske godine.

Pročelnica i pročelnici Katedri u sustavu FOI Radovi potvrđuju odobrene teme najkasnije 27.11.2019., a teme će biti dostupne studentima od 1.12.2019. godine.

U Pravilniku o završnom radu na preddiplomskim studijima i diplomskom radu na diplomskim studijima možete pronaći detaljne informacije o uvjetima za mentore i suocjenjivače te o ograničenjima broja tema. Pravilnik se nalazi ovdje.