Natječaj za studente - Ljetna škola Erasmus+ projekta DEMO

Studentice i studenti, zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, iskustva, putovanja i poznanstva? U okviru projekta Erasmus+ DEMO - Digital Platform Enterprise nudimo vam mogućnost prijave na drugu međunarodnu ljetnu školu „Digital Platform Enterprise Summer School“ koja će se održati u srpnju ove godine u Bukureštu u Rumunjskoj, kod vodećeg projektnog partnera Politehnica University of Bucharest.

Natječaj za studente – Ljetna škola na FON-u u Beogradu

Studenti Fakulteta organizacije i informatike i ovo ljeto imaju prilike sudjelovati na FON Summer School 2024. Ljetna škola naziva “Sustainable Practice in the Financial Industry” održat će se na kampusu Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu od 15. do 19. srpnja 2024. godine. Rok za prijavu je 29. ožujka 2024.

Otvorene prijave za 'Speck Product Academy'

U svijetu gdje digitalne inovacije oblikuju način na koji poslujemo i živimo, Product Manageri imaju ključnu ulogu u vođenju proizvoda od ideje do uspjeha na tržištu. Oni su katalizatori inovacija, most između korisnika i razvojnog tima, te stratezi koji vode proizvod kroz ciklus razvoja. Stoga je važno imati stručnjake koji su opremljeni potrebnim znanjem i vještinama kako bi iskoristili potencijal novih proizvoda i tehnoloških rješenja. Upravo je zato ove godine, prvi put, u sklopu Speck Academy, organizirana 'Product Academy'. Osmišljena kako bi pružila studentima i pojedincima završnih godina sveučilišnih studija priliku da steknu duboko razumijevanje upravljanja proizvodima i osposobljenost za uspješno vođenje proizvoda.

Treći studijski posjet Fakultetu organizacionih nauka (FON) u Beogradu - poziv studentima na prijavu

I ove godine, dvadeset studenata FOI-ja ima priliku posjetiti Fakultet organizacionih nauka (FON) Sveučilišta u Beogradu u sklopu tradicionalnog studijskog putovanja kojeg organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Krenule prijave za AI Business Hackathon

Svi studenti FOI-ja i entuzijasti, pripremite se jer se približava AI Business Hackathon, događaj koji donosi priliku za rješavanje stvarnih poslovnih izazova kroz kreativna AI rješenja. Hackathon će okupiti stručnjake iz područja umjetne inteligencije, inženjere podataka, programere i kreativce kako bi zajednički radili na inovativnim projektima. Prijave su otvorene!

Održan 8. Erasmus+ info dan za studente

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je 8. po redu Erasmus+ info dan. I ove godine su studenti FOI-ja su imali prilike saznati sve o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program koja su im na raspolaganju te čuti iskustva svojih kolega koji su sudjelovali u mobilnostima.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Dvije studentice osvojile vrijedne nagrade na 12. Tjednu karijera

Na nedavno održanom 12. Tjednu karijera na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, studentice Lucija Polak i Ivana Crnov osvojile su vrijedne nagrade tvrtke Croatia Airlines. Nagrada uključuje po jednu povratnu avionsku kartu za domaći promet. Čestitke studenticama dobitnicama!

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji
BIP Kranj Letak

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 4. do 9. rujna 2023., a može sudjelovati do 4-ero studenata i 1 nastavnik s FOI-ja.Rok za prijavu je 5. lipnja 2023.

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.