Svečano obilježen Dan Fakulteta organizacije i informatike 2019.

U Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin, dana 18. prosinca 2019. godine održana je Svečana sjednica povodom Dana Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu. Svečanom sjednicom Fakultet je obilježio 57. godišnjicu postojanja i 45. godišnjicu od osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike.

18.12.2019, 08:06
Raspisan natječaj za dva asistenta

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin raspisuje natječaj za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz baze podataka na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti te jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz uvod u operacijske sustave i računalne mreže u poslovanju na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo.

29.11.2019, 10:29
FOI nagrađen na Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Fakultet organizacije i informatike i ove se godine uspješno predstavio na Smotri Sveučilišta u Zagrebu. Smotra se održala u prostorima Studentskog centra u Zagrebu od 21. do 23. studenog 2019. godine.

Produljen rok na natječaju za upis na poslijediplomski doktorski studij

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.

Produljen rok na natječaju za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomske specijalističke studije 'Menadžment poslovnih sustava' i 'Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava'. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.

Novo ruho FOI-ja - 167 novih prozora na zgradi u Pavlinskoj ulici

Nakon pet godina pripreme i gotovo sedam mjeseci trajanja radova, na glavnoj zgradi Fakulteta organizacije i informatike u samom centru grada Varaždina, na adresi Pavlinska 2, dovršen je projekt zamjene 167 prozora u prizemlju, na prvom i drugom katu te u potkrovlju. Prozori su ugrađeni iza kamenih okvira, maksimalno poštujući izvorni izgled ove povijesne zgrade koja datira iz 17. stoljeća.

20.11.2019, 13:04
II. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020., donijela je Odluku o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2019./2020. na temelju kvota i rang-lista koje su njezin sastavni dio. Rang-liste II. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti dostupne su ovdje.

Poziv na interaktivno predavanje - "Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta v4"

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na interaktivno predavanje pod nazivom 'Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta v4', koje će se održati u Studentskom centru Zagreb (Savska cesta 25) u četvrtak 21. studenog 2019. od 17:00 do 18:30 sati.

18.11.2019, 12:54
Objavljena rang-lista za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Poštovane kolegice i kolege, na web stranici Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljena je Odluka o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2019./2020. na temelju kvota i rang-lista koje su njezin sastavni dio.

Studentima FOI-ja uručena priznanja za uspjeh na Esports prvenstvu

U okviru akademskog dijela obilježavanja 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu, nakon svečane sjednice Senata, danas 4. studenoga 2019. obilježavanje se nastavilo dodjelom priznanja studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu. Svečanost dodjele održana je u Francuskom paviljonu Studentskoga centra u Zagrebu, a priznanja su dodijeljena i studentima FOI-ja.