Studentima FOI-ja uručena priznanja za uspjeh na Esports prvenstvu

Objavljeno: 04.11.2019

U okviru akademskog dijela obilježavanja 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu, nakon svečane sjednice Senata, danas 4. studenoga 2019. obilježavanje se nastavilo dodjelom priznanja studentima sportašima Sveučilišta u Zagrebu. Svečanost dodjele održana je u Francuskom paviljonu Studentskoga centra u Zagrebu, a priznanja su dodijeljena i studentima FOI-ja.

Priznanja su uručena studentima Fakulteta organizacije i informatike Karlu Pavleki, Domagoju Sitaru, Svenu Cerovcu, Lini Zadravcu i Branimiru Vulami

Studenti su osvojili prvo mjesto u finalu Esports prvenstva Hrvatske, koje je održano u Zagrebu sredinom listopada 2019.

Priznanja im je uručio rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, a u pratnji studenata bila je i dekanica FOI-ja izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, prodekanica za materijalno-financijsko poslovanje FOI-ja izv. prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa te njihov mentor na natjecanju prof. Damir Vučić.

Čestitke našim studentima na ovom velikom uspjehu!