Objavljen je natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ljetnom semestru 2021./22.
erasmus logo

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2021./22. Drugi krug natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u razdoblju od 01.02.2022. do 01.08.2022. godine. Krajnji rok za prijavu na natječaj je 30.04.2022. godine.

Prilika za stručnu praksu u Japanu u sklopu programa „Vulcanus in Japan“ u ak. godini 2022./23.
zastava Japana

U tijeku je natječaj programa “Vulcanus in Japan” u sklopu kojeg hrvatski studenti imaju priliku dobiti stipendiju za jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom 2022./23. godine. Program traje od rujna 2022. do kolovoza 2023. godine. Rok za prijavu je 20. siječnja 2022.

Stipendija za studentsku praksu u sklopu programa „Internship Programme of German Business 2022”
intership Njemačka plakat

Njemačka gospodarska komora objavila je natječaj za studentsku praksu, za studente iz zemalja Zapadnog Balkana pod nazivom „Internship Programme of German Business for the countries of the Western Balkans 2022“, u trajanju od 3 do 6 mjeseci. Prijave traju do 16. studenog 2021. godine, a praksa započinje 1. srpnja 2022. godine.

Objavljeni natječaji za studentsku razmjenu u SAD-u, Hong Kongu, Tajvanu i Rusiji u ak. godini 2021./22.
studentska razmjena SAD, Hong Kong, Tajvan, Rusija

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od četiri različite partnerske insitutcije Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je 3. rujna 2021.

Objavljen je natječaj za Erasmus razmjenu studenata u ak. godini. 2021./22. – ljetni semestar

Obavještavamo studente FOI-ja kako je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u ljetnom semestru ak. godine 2021./22. Rok za prijavu je 7. lipnja 2021. godine.

Objavljeni natječaji za studentsku razmjenu u SAD-u, Japanu i Rusiji u ak. godini 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od pet različitih partnerskih institucija UNIZG-a. Rok za prijave: 23. ožujka 2021.

Natječaj za stipendije za stručnu praksu u Japanu

U najavi je natječaj za program Vulcanus in Japan preko kojeg hrvatski studenti imaju priliku odraditi jednogodišnju stručnu praksu u japanskim tvrtkama tijekom ak. godine 2021./22. Proces prijave na natječaj trajat će od 10. siječnja do 10. veljače 2021. godine.

Prilika za Erasmus+ stručnu praksu u Norveškoj u ak. godini 2021./22.

Ovim putem obavještavamo studentice i studente FOI-ja o mogućnosti obavljanja Erasmus+ stručne prakse u Međunarodnom centru (International Center) na Sveučilištu u Bergenu, Norveška. Rok za prijavu je 1. siječnja 2021.

Program prakse njemačkog gospodarstva za zemlje Zapadnog Balkana

Studentima koji razmišljaju o stručnoj praksi u inozemstvu skrećemo pozornost na Program prakse njemačkog gospodarstva za zemlje Zapadnog Balkana te ih pozivamo da prouče što sve omogućuje studentima i mladim diplomantima. Sve detalje možete čuti iz prve ruke na online Zoom predavanju koje će se održavati u dva termina (21. i 29.10.2020.).

Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.