Posjet francuskog veleposlanika FOI-ju

U radnom posjetu Varaždinu i Varaždinskoj županiji u petak, 20. rujna 2019., boravio je novoimenovani veleposlanik Francuske u Hrvatskoj NJ. E. g. Gaël Veyssière, koji je tom prilikom posjetio i Fakultet organizacije i informatike te se sastao s članovima Uprave Fakulteta.

FOI na Odisee International week 2019. u Belgiji

U razdoblju od 11. do 15. ožujka 2019. godine, viši stručni suradnik u Centru za međunarodne projekte FOI-ja Karlo Nadoveza, mag. oec. je u sklopu Eramus+ programa mobilnosti za djelatnike boravio na Odisee Hogeschool u Belgiji.

Na FOI-ju boravi profesor Tung-Cheng Lin iz Tajvana

Od ožujka do kolovoza 2019. na Fakultetu organizacije i informatike će boraviti profesor Tung-Cheng Lin s Odjela za informacijski menadžment Nacionalnog sveučilišta sestrinstva i zdrastvenih znanosti u Taipei-u (Department of Information Management, National Taipei University of Nursing and Health Sciences).

Sudionici Erasmus+ međunarodnog tjedna Sveučilišta u Zagrebu posjetili FOI

U sklopu Erasmus+ međunarodnog tjedna kojeg je organizirao središnji Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, u četvrtak, 21. ožujka, FOI je posjetilo više od 50 gostiju iz 19 zemalja svijeta.

21.03.2019, 15:51
Razvoj digitalnog poslovnog modela za MSP putem DIGITRANS metodologije

Čuli ste o velikom potencijalu digitalnih tehnologija i digitalne transformacije poslovanja, ali niste sigurni od kud krenuti? Prijavite se na trening u organizaciji udruge Hrvatski izvoznici i Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati u srijedu, 27. veljače 2019. godine od 09:00 sati, u sjedištu Končar-Elektroindustrija d.d. ,Fallerovo šetalište 22, XI kat, u Zagrebu.