Natječaj za studente - Ljetna škola Erasmus+ projekta DEMO

Studentice i studenti, zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, iskustva, putovanja i poznanstva? U okviru projekta Erasmus+ DEMO - Digital Platform Enterprise nudimo vam mogućnost prijave na drugu međunarodnu ljetnu školu „Digital Platform Enterprise Summer School“ koja će se održati u srpnju ove godine u Bukureštu u Rumunjskoj, kod vodećeg projektnog partnera Politehnica University of Bucharest.

Otvorene prijave za 'Speck Product Academy'

U svijetu gdje digitalne inovacije oblikuju način na koji poslujemo i živimo, Product Manageri imaju ključnu ulogu u vođenju proizvoda od ideje do uspjeha na tržištu. Oni su katalizatori inovacija, most između korisnika i razvojnog tima, te stratezi koji vode proizvod kroz ciklus razvoja. Stoga je važno imati stručnjake koji su opremljeni potrebnim znanjem i vještinama kako bi iskoristili potencijal novih proizvoda i tehnoloških rješenja. Upravo je zato ove godine, prvi put, u sklopu Speck Academy, organizirana 'Product Academy'. Osmišljena kako bi pružila studentima i pojedincima završnih godina sveučilišnih studija priliku da steknu duboko razumijevanje upravljanja proizvodima i osposobljenost za uspješno vođenje proizvoda.

Treći studijski posjet Fakultetu organizacionih nauka (FON) u Beogradu - poziv studentima na prijavu

I ove godine, dvadeset studenata FOI-ja ima priliku posjetiti Fakultet organizacionih nauka (FON) Sveučilišta u Beogradu u sklopu tradicionalnog studijskog putovanja kojeg organizira Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Krenule prijave za AI Business Hackathon

Svi studenti FOI-ja i entuzijasti, pripremite se jer se približava AI Business Hackathon, događaj koji donosi priliku za rješavanje stvarnih poslovnih izazova kroz kreativna AI rješenja. Hackathon će okupiti stručnjake iz područja umjetne inteligencije, inženjere podataka, programere i kreativce kako bi zajednički radili na inovativnim projektima. Prijave su otvorene!

Poziv studentima FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u 11. studentskom istraživačkom simpoziju sa studentima iz SAD-a

Od 21. do 29. svibnja 2023. će se na Fakultetu organizacije i informatike i UNESCO lokacijama u Hrvatskoj održati 11. studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju. Nekoliko studenata FOI-ja ima prilike sudjelovati zajedno sa studentima iz SAD-a. Rok za prijavu je 30. travnja 2023.

Deep tech venture builder Nuqleus predstavljen na FOI-ju

Deep-tech venture builder pod nazivom 'NUQLEUS', napredni startup inkubator, kojeg su pokrenuli Inovacijski centar Nikola Tesla (ICENT) i Fakultet elektrotehnike i računarstva (FER) Sveučilišta u Zagrebu, a kojima je Fakultet organizacije i informatike (FOI) znanstveni partner na projektu, predstavljen je danas na FOI-ju, uz prisutnost studenata i nastavnika koji će iskoristiti mogućnosti uključivanja u projekt. Nuqleus je predstavio Deni Nurkić iz Nuqleus tima.

Uskoro konferencija "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska" u suorganizaciji FOI-ja

Pozivamo vas na VII. izdanje velike nacionalne konferencije "Bolje obrazovanje, bolja Hrvatska". Radi se o prvoj konferenciji o obrazovanju koja na jednom mjestu okuplja sve interesne skupine vezane za obrazovanje - od ministarstava, veleposlanstava, uglednih znanstvenika i profesora do studenata. Održat će se u zagrebačkom ZICER-u, 5. travnja od 09:00 sati, u suorganizaciji Fakulteta organizacije i informatike.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!